Nezvaná (2009)

Ale tak šlo to. Je to aspoň originální nápad. I když některé scény se mi zdály zdlouhavé a zbytečné a ta malá zrzavá holčička co pronásleduje hlavní ,,hrdinku" mi tam moc neseděla. konec byl brilantní. Dobré herecké obsazení tomu také hodně přidalo. Mě to prostě bavilo a vřele doporučuji.4*

Tudorovci (2007) (seriál)

Skvělý seriál. Zejména první dvě řady kde hraje Natalie Dormer. Role Anny Boleynové jí sedla vážně skvěle a tak dobrý herecký výkon jsem už dlouho neviděla Anna je již dlouhou doboru pro mě symbol neskutečné osobnosti.Její odvaha,nepoddajnost a charakter a to,že porodila nejvýznamější vládkyni Anglie je prostě ohromující. 3 série ujde,možná že je to tím,že jsem zaujatá proti Janě Seymourové,která pro mě byla jen taková puťka,která to se svou andělskou tváří umí s králem až moc dobře.A Anna Klévská,no mohli ji lépe zpracovat,lépe ukázat její skutečný charakter a přizpůsobit jí skutečnému nehezkému vzhledu jež měla. Přijde mi totiž vskutku divné,když Jindrřich nadává na to ,jak je Joss Stone strašně ošklivá,což vůbec není pravda ,ani trochu totiž nevypadá jako odporná němka s jizvenou tváří po neštovicích. 4 série byla nic moc.Postava Kateřiny Howardové mi byla ze srdce nepříjemná,i přes to,že byla Anninou sestřenicí.A není to herečkou,řídím se podle skutečné postavy.Jistě,byla mladá ale byla i přes to absolutně bez charakteru. no ale pak přišla Kateřina Parrová.:) skvělé zpracování téhle postavy.Byla to velice moudrá žena,se kterou musel sympatizovat snad každý kdo tento seriál viděl.Jonathan Rhys Meyers také zvládl svojí roli perfektně i když podoba mezi ním a Jindřichem VIII moc není. Na druhou stranu kdo by se na to díval,kdyby tam dali zrzavýho,tlustýho dědka že.:) Henry Cavill se chopil své úlohy také skvěle a dívá se na něj moc dobře. Je to vhodné i pro nepříznivce dějepisu jelikož zas tak moc těch nudných pasaží o politickém hnutí atd. atd. tu není. I když je to místy zkreslený a nepřesný seriál dávám 5* už jen za ty dokonale okouzlující kostýmy.

Griffinovi (1999) (seriál)

Dobře provedená kopie Simpsonových. Ale co si budeme vyprávět Simpsonovi jsou prostě špička a myslím že se jim nic podobýho nevyrovná.:) každopádně Stewie je prostě borec s těma nejlepšíma hláškama a já ho doslova žeru.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Homer nikdy nezklame.Je to ideální film na odreagování, stoprocentně se pobavíte.4*

Pastýř (2008)

co na to říct.snad jen nuda. Ne,to není přesně. Extrémní nuda je to slovo co hledám. Jean sice předvádí že ještě nepatří do starýho železa,ale takovou nudu při akčním filmu jsem už dlouho neviděla. Kdyby celý film probíhal jako posledních 20 minut,má to 5* ale jelikož se tak nestalo dávám 3*.

Let's Dance 3D (2010)

Zápletka je Lepší než ve 2. A mě to celkem bavilo. Sice ta reklama na boty nike je trapná až jsem se u toho smála,ale to nevadí. klaním se před talentem herců.Nicméně na 5* ho nemá...

Let's Dance 2 (2008)

taneční scény jsou výborné. Ale ta omáčka mezi nimi už není tak ohromující. Závěrečná scéna je skvělá a herecké obsazení také .Ani práce kamer není špatná ale zkrátka tomu něco chybí. 4*

Turnaj zabijáků (2009)

Mě to bavilo. Sice pomalý rozjezd,ale šlo to. Film který ani trochu nešetří na pořádných jatkách,litrech krve a useknutých prstech. Škoda Scotta Adkinse mohl se předvést více. Zdá se mi,že jediný režisér kdo umí naplno využít Scottův potenciál je Isaac Florentine. Jinak Kelly Hu je skvělá i ten ,,Francouz" stojí za zmínku. Není to nějaký supertrhák ale je to dobře provedené Béčko.4*

Zabij, nebo budeš zabit (2007)

Námět není špatnej. Jen to provedení. Otřesná práce kamery kde z fightů nemáte absolutně nic.Měla jsem pocit,že to natáčel běžec maratonu,který s sebou měl kameru a náhodně,když běžel viděl,jak se v lese řežou dva borci tak to prostě za běhu natočil a běžel do cíle. Od Austina jsem čekala víc,ale co se dá dělat. Při závěrečné scéně kdy Austin dohodí odjištěný náramek do vrtulníku který je ve vzduchu jsem si neodpustila sarkastický posměšek. Škoda,dalo se z toho vytěžit mnohem víc.

Vřískot 4 (2011)

Dlouho jsem váhala zda mám dát tu Pátou ale nedám. Film je to teda špičkovej to jo.Skvělý napětí a ještě lepší konec,který jsem fakt nečekala. ,,podívej se do skříně" ve skříni nic. ,,neřekl jsem že jsem ve tvojí skříni". Líbila se mi ta nápaditost a některé scény jsou fakt morbidní,ale co mě zklamalo je motiv vraha proč to všechno vlastně dělá. To mi teda přišlo maximálně trapné a dalo se z toho vytěžit mnohem víc. Tak tedy proto ne ta 5* ale jinak určitě doporučuji si to pustit. 4*