Diana osobně (2017) (TV film)

Děsivé poslouchat, co se dělo v hlavě ženy plaché, stydlivé a nezvyklé publicity, vržené do vody aby se bez pomoci naučila plavat. Evidentně ji to nikdo neučil a její zoufalé volání o pomoc nikdo neslyšel a tak se začala topit. A když se člověk začne topit, neuvažuje racionálně. Ona v jistých momentech určitě, i když s tou Kamilou to zrovna schíza nebyla. Přece si ji pak vzal, že ... Velmi silný dokument.

Psí poslání (2017)

Dnes jedu na psí vlně. Po debatě s kulykem o kožených pytlech, psech, psím žrádle a tak celkově o gastronomii, jsem se vrhla na tenhle roztomiloušký psí film o psech. Resp. je o duši psa, která se několikrát reinkarnovala. Chudák duše. Prožila si toho hodně. Tenhle příběh dojme hlavně ty, kteří někdy měli a milovali svého psího společníka a který jim jednou odešel do psího nebe. Jsem zvědavá, jak se narodím já v příštím životě. Jsem zvědavá, jestli se třeba nevyděsím pohledem na svého pindíka!

Pompeje (2014)

Dalo se čekat, že hlavní linii příběhu bude nenaplněný milostný příběh dvou lidí diametrálně odlišného postavení a docela se divím, že není film v červených barvách. Tak nějak jsem si myslela, že spousta fanynek roztaje před Sněhem stejně tak, jako on roztál před pyroklastickou vlnou. Film není zase až tak nudný. Byla evidentní tehdejší neznalost a ignorace mnohonásobného varování matky Země před blížící se katastrofou, které všichni nehodlali brát nijak vážně a dál si hráli na vojáky, porovnávali si přirození a hádali se o to, čí trávník je zelenější. Dá se na to dívat, ale efekty nic moc. Zdá se, že je zřejmě šili horkou jehle někde v čínské fabrice, aby ušetřili.

Star Trek: Do neznáma (2016)

Dnes to bylo poprvé, takže půlky stažené po celou dobu jsem mohla konečně povolit a pomalu se snažím rozhýbat totálně neprokrvenou nohu a trochu promasírovat proleženiny. Nešlo vydechnout. Šmarjá, to už je tolik?! Dvě hodiny mého života se ztratily rychlostí warpového pohonu.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Poslat děti v noci do lesa, kde je může sežrat vlkodlak, obří pavouk nebo je kopnout kentaur?? Při pohledu na takové týrání malých dušiček se musí biomatkám ježit chlupy i v nose! A to si ani nedokážu představit, že se kdysi za porušení školního řádu v Bradavicích věšelo ve sklepení za palce u nohou! Takhle se vychovávají děti, Minervo? Šabatovou na Vás!

Lakomá Barka (1986)

A je to tady. Pravdivý příběh o tom, že nejvíc krkounů a hamounů najdeme v Dejvicích! Docela hororové ale jinak samozřejmě nádherné vyprávění pana Wericha.

Až opadá listí z dubu (1991)

Tak ono přestat s každou závislostí musí být peklo a to zdejší je fakt dost odstrašující! Werichova geniální, animovaná pohádka (pohádka?) o boji s démonem. V téhle alkohol prohrál, ale říká se, že se nad ním vyhrát nedá. Jenom Moraváci remizovali.

Rychlejší než smrt (1995)

Leonardo ještě takové ucho! Ovšem herecký potenciál je už evidentní. Sharon to jako drsné mstitelce, schopné ustřelit mouše tykadélko, v kovbojském oblečku a širáku velmi slušelo a u Genea jsme měla pocit, že je ztělesněné zlo, a to i k vlastní krvi. Námět sice ohraný, ale zahraný dokonale.

Ztracený poklad Aztéků (2008) (TV film) odpad!

Normálně jsem tady hledala smějící se smajlíky se slzičkama :-)) Ne jako já obyčejně odpadem neplýtvám a jen tak něčemu ho neudělím. Pokaždé se snažím najít něco NĚCO! co by stálo alespoň za tu jednu jedinou, jenomže kde nic není ani hvězda nepadá. Majkle puomiň, ale ani Tys to nezachránil, byť jsi byl jediný, na koho se dalo koukat a ke všemu jsi má oblíbená SG1.

Lucie v opeře (2002) (koncert)

Co na tohle říct ... nevím, jen bych to chtěla zažít fyzicky. Být přítomna na koncertě a pohroužit se do fenomenální hudby naší nejlepší rockové kapely ve spojení s Národním symfonickým orchestrem. Spolu s koncertními hosty jako jsou Luboš Malina, Luboš Novotný nebo Jaroslav Svěcený aj. si užít hudební orgasmus, ke kterému takový pan Svěcený evidentně neměl daleko. Troufám si odhadnout, že ho měl a ne jeden! Při každém puštění mám zimomriavky a nasávám tu neskutečně nádhernou muziku všemi póry svého těla.