• Western
  • Pohádka

Uvnitř tančím (2004)

Není to až tak prvoplánově vyděračský, jak si mnozí myslí. Láska ze závislosti je celkem běžná věc v této bohulibé společnosti nesamostatných. Snad bych jen řekl, že ta slečna by v reálu vydržela tak 3 dny. Starat se o takový cápky bez střídání nejde, to dá rozum. Nicméně to bych filmu nezazlíval. Ani Roryho vlezlá prostořekost není divná a zbytečně přehnaná. Lidí, co bojujou hubou a hlukem proti osudu znám fůru a rozhodně neseděj všichni na vozejku. Takže u mě dobrý. Na pět hvězd to není, ani nevim proč, ale ke shlédnutí doporučuju.

Darwinovy ceny (2006)

Souhlasím s tím, že potenciál tématu je nevyužit. Zábavný film, ale pořád jsem čekal, že ten další příběh bude konečně velká pecka. A velká pecka nepřišla. Nehledě na to, že indispozice hlavního hrdiny mě postupem času nebavila, ale otravovala. Byť není na filmu podstatná.

To byl zítra flám (2010)

Docela mě to pobavilo, párkrát jsem se zasmál. Fekálního humoru je přespříliš, není dialogu bez sprosté nadávky, méně by bylo více, neb sprosťačinka vtip nedělá. Za čekání na useknutou ruku a telefonát manželce je hvězda taky dobrá. Jedna hvězda navrch za Home Sweet Home.

Jménem krále (2009)

Ale jo, je to koukatelný, dobře obsazený, jen to potrestání vraha Božím soudem mě teda dojalo, to jsem nějak neskousl...U mě na 50%, dvě hvězdy jsou málo, tři jsou za kvalitní herecký soubor, a že to vyšetřování neodflákli a nepověsili hnedle muzikanta.

Volání o pomoc (2007)

Tak nám to Nova pustila k nedělnímu obědu a to není moc dobrej čas, když uvážíte, že se ve filmu po ordinacích poflakujou kuřačky, nejlepší kámoši se radostně titulujou buznama a vaše pětiletý dítě na to soustředěně čučí. ...Ale o to nejde, to jsou malý věci. Výbornej film o tom, jak lze přežívat, co je k nepřežití a o přátelství. 09/11 je hodně na pozadí, mohlo se to stát klidně jindy, důležitý je, že každej svý traumata trávíme jinak....Sandler mě hodně překvapil, takhle ho neznám. Dobrý. I slza byla.

2012 (2009)

Super destrukce našeho krásného, civilizovaného světa. Zábava a zase jen zábava, u který si nemusíte s ničím lámat hlavu, stačí se jen koukat - je to jednoduchý a moc pěkný na voči.

Gamer (2009)

Jo, je to akční, ale takovejch filmů jsem viděl mraky. Nemůžu se zbavit dojmu, že téma "pojďte, utečeme spolu z téhle hry" se dalo využít líp a už v minulosti lépe využito bylo. Running Man mě kdysi oslovil víc, ale možná je to tím, že tehdy mi kybersvět připadal vyjímečnější a tajemnější, kdežto dneska je to nejnormálnější věc na světě.