Renfield (2023)

Nic cage v plné síle. Skvělá komedie na jedno podávání. Čekal jsem totální blbost ale dost jsem se u toho i nasmál. Jsem rád že to překvapilo.

Berserk - Season 1 (2016) (série)

Je to berserk. Konečně conviction ark. Nebudu jsi stěžovat jsem rád že tohle existuje

Berserk - Júkai: Kakurijo (2017) (epizoda)

Opět, super. Někdy to je naprosto great jako opening fight, ale zbytek kdy se toho moc neděje je pěkně odflaknutý. Někdy je gutsuv 3d model ok a Někdy vypadá fakt strašně. Bože kéž by to bylo 2d anime a nepoužívali by tyhle strašný blender modely.

Berserk - Džúki no mori (2017) (epizoda)

Špatný pacing, občas příšerná ps2 animace ale celkově dobře podána epizoda. Když tohle přehlednu tak za 4*. Ale berserk si zasloužil víc

Final Fantasy VII: Advent Children (2005)

Tohle je perfektní film pro fanouška ff7. Pro člověka co nehrál to asi bude podprůměrné a to hlavně protože nebude mít vytvořený vztah k postavám.

Star Trek: Picard - Season 2 (2022) (série)

Musím to okomentovat, nedá mě to. Je to totální blbost ale nostalgie je silná. Premisa 2 série je asi jako bonus epizoda v mirror universe. Bezvýznamná. Ale už jen to že jean luc je back to za tu dávku endorfinů stojí. První série byla dle mě silnější. No co i tak jsem rád že tohle existuje