Mezi vlky (2011)

Film drží při životě hlavně Liam z kterého charazma "jako vždy" vyzařuje každým coulem . Hloupé pitomé keci blbečků doslova blbečků okolo jsou na nic možná kdyby byl příběh jen s Liamem který se snaží přežít v divočině bylo by to lepší takhle jen podprůměrná vyvraždovačka . (J)

Temný rytíř povstal (2012)

Skvělá podivaná . Jelikož už od dětství zbožňuju včechno okolo batmana nemohl sem si to proste nechat ujít ! Do kina - přišel maximálně natěšen , ale snažil sem se mírnit už jen proto abych pak nebyl zklamaný . Byl tu trochu strach okolo Bane(a) , nikdy sem ho zrovna nemusel komiksi ho většinou líčily jako nabušenýho chlápka někdy možná až obra na což se Tom Hardy hodil . Zaujal mě i jeho hlas který měl zvláštní přízvuk ale přesto byl strhující . Catwoman mi celkem sedla jenom prostě mě nesmírně štvalo že Nolana nenapadlo obsadit nekoho víc atraktivního přece jen Catwoman má být kočka v kožených hadříkách ale přešel jsem to a celkem sem si na ní i zvykl ( Jen pro představu takhle nějak bych si catwoman představoval http://4.bp.blogspot.com/-IJBavHO4y_A/Tedd9_FvxdI/AAAAAAAA41A/PlAX7l-1BP4/s1600/catwoman%2B%25282%2529.jpg ) . Příběh byl epický . Mnozý mluví o chybkách který "prý" film měl , já osobně sem nepostřehl ani jednu (už možná proto že sem na film koukal jako obyčejný fanda a né kritický recenzent ) U konce mě celkem zvlhly očka . Doufám že se dočkáme i robina v Nolanově podobě . Jinak rozhodne 10/10 (J)

Spirit (2008)

Jasný opak Sin City (J)

Kobra (1986)

Nudný akční C-čko . Možná když si u toho šlehnete přežijete to v klidu a zdravý ! (J)

Maska (1994)

Legendární Jim Carrey . (J)

Thor (2011)

Dost nadhodnocena věc .... Nezaslouží si 73% (možná časem víc mín) na csfd... Prostě je to slabota až na par scén kterých je tu dost malo jde o prkotinu maximalnich rozměru !!! Nudný skoro žádný děj . (J)