Barbar Conan (2011)

Tento film je podle mě moc podceňovanej, lidi ho berou spíše jako Remake starého Conana s Arným ale není to Remake nemá stím nic společného je to Conan jak ma být připomíná mi hru MMO Age of Conan brutalní a svižný u mne má tento film Výbornou a Fanoušci Fantasy by měly tento film určitě vidět

Drive (2011)

Nejlepsi film tohoto roku spolecne s Opičáákama :)

Šmoulové (2011)

jak říká numi Garfield v modrém :)

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

1-serie-90% 2-serie-70% 3-serie-90% 4-serie má zatím u mě 90%

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Bomba!!!!Film tohle :DD sem se zasmál prostě. Jasný sice tohle to už bylo hodněkrát ale tohle prostě ma něco do sebe ta herecká obsazení Bomba Tudyk a Labine sou borci prostě. Když Komedie/Horor tak tohle :DDD i přes těch pár chybek ve filmu a originality tak je to asi nejlepší Komedialníhoror co zatím seženete takže chcete-li se zasmát tak si pustě Tucker a Dale vs Zlo :DDDD hlavně jtu de vidět že je tohle pravej kanadskej humor :DDD přeji krásnou Kanadskou noc :)

Nezvratný osud (2000)

Pamatuji jak sem se na to díval ako malej a mamka mě vždycky zakrívala oči abych neviděl ty zcény :DD a ted sem na to zas po těch 11 letech kouk a super :) doporučuji těm co to ještě nevidely a dvojku taky ale už od trojky to stojí za starou belu :)

Nezvratný osud 4 (2009)

Taká blbost to není možný...Ten kdo to ještě neviděl a čte tenhle koment tak vám radíím nedívat je to zbytečnost aji když tu sérii máte rádi radši si počkejte na 5 ta sna bude za něco stát :)