Věc: Počátek (2011)

Zubaři zuří! Už žádné doplatky za bíle plomby! ...svině nenažrané, dobře Vám tak - "pohltí" Vás VĚC!

Defendor (2009)

Je to DefenDOR - žádný DefenDER!

Jiná země (2011)

Stručně a jasně: Chci pokračování! Hned!

V cizí kůži (2011)

Uff... přežil jsem to bez větší újmy. Naprosto jsem nad tímto "úžasným" kouskem nepřemýšlel, nerýpal se v něm, nekombinoval a nekritizoval. Lepší než se čumět do zdi. *** za zabití nudy po náročném dni.

Živí mrtví (2010) (seriál)

První série pro mě byla obrovským překvapením, u kterého jsem se bavil! Seriálu jsem dal bez přemýšlení 4* a těšil se na další pokračování. To, po úspěchu WD v USA, muselo zákonitě přijít. Jelikož mě (zatím) druhá série strašně zklamala, chtěl bych ji zde počastovat výrazem - KUREVSKÉ ZKLAMÁNÍ... uvidíme, zatím odpad!.

Americký X Factor (2011) (pořad)

Můj jediný oblíbenec je letos Brian Bradley.

The Dead (2010)

Víte, celé mi to trochu připomíná jeden z posledních dílů Residenta, který jsem v nedávné době hrál. Ale to je jedno... Od samého začátku mě The Dead vůbec nechytlo, působilo na mne (jak bych to jen řekl... ) DIVNĚ a rozhodně nesplnilo mé fanatické, orgastické očekávání. Je to tady zase všude samý LETARGICKÝ zombie, který žere vše, co se pohne - nezlobte se na mě, ale ten, kdo se nechal pokousat (nebo "nedejbůh" sežrat) je fakt pěkný kokot, protože takovémuhle stádu mrtvých by utekl i můj obézní fotr (promiň otče). Nebylo okamžiku, kdy by mě opustila hloubavá otázka - proč mám ten pocit, že je to tak debilně natočené!? Avšak upřít se tomuhle zmetku nedá jediné - do svého Deníčku přeživšího jsem si poznamenal další důležitý bod, kterým se musím (v době, kdy něco podobného nastane) řídit, a to: Zombie (i takové, které je naprosto vygumované = myšlení má K. O. = není žádným genetickým gigamegahypersuperzombiemutantem) přijde vždy, vždy a vždy z té strany, kam se nebudu dívat - tzn. když se budu dívat dopředu, tak přijde zezadu, když budu čumět doleva, tak přijde zprava atd. Jednoduše je tohle nevysvětlitelná záhada.

Hyde Park (2010) (pořad)

Jediný moderátor, kterého jsem tady schopen pojmout, je jednoznačně Daniel Takáč. Má postřeh, nebojí se, ptá se přesně na to, co je důležité a "pálí". Díky Bohu, že Kvapilová vypadla (ehm, byla přeřazena na vlastní žádost).

Velké politické retro (2010) (pořad) odpad!

Za Jakuba Železného a Havla. <3 Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí!

MTV Video Music Awards 2011 (2011) (pořad)

Vrchol nevkusu, hysterie, přeplácanosti a zvrácenosti... Tohle všechno dokázal předvést např. Tyler The Creator.