Krakatit (1948)

Sice se snažím chápat uměleckou hodnotu tohoto filmu, ale nemůžu si pomoct, protože jsem se musel opravdu hodně namáhat abych film v polovině nevypnul.

A-Team: Poslední mise (2010)

Nadupaná a nápaditá akce s perfektní vizuální stránkou a příjemným humorem, který neurazí.

Pokémon (1997) (seriál)

Přesně tak, seriál mého dětství a nechápu proč to všichni zahazujete. Je to skvělý seriál pro děti a občas když má někdo chuť i pro dospělé. Tohle je legenda, a kdo má smysl pro humor a nebere věci rádoby dospěle, si tento seriál užívá i jako odrostenec.

Muži v naději (2011)

Je to sice takové divadlo, aby to na člověka zapůsobilo co nejlépe, ale co, když to funguje, tak proč ne. Mám rád takový ten český pohled na vztahy a podobně. A herecké obsazení mi taky padlo do noty. Určitě příjemné překvapení na českou tvorbu.

Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)

Můj první Star Trek seriál, ke kterému jsem neskutečně přirostl a stále se k němu rád vracím. Baví mě celková atmosféra a všechny ostatní Star Treky k němu tak nějak přirovnávám, jako kdyby právě tento byl ten vzorový. Posádka je zajímavá, epizody nápadité a celkové to prostě funguje. | 1. série - 80% | 2. série - 95% | 3. série - 100% | 4. série - 100% | 5. série - 100% | 6. série - 100% | 7. série - 95% |

Skins (2007) (seriál)

Výborné britské drama. A Kaya Scodelario - no, taky jsem se zamiloval. | 1. série - 100% | 2. série - 100% | 3. série - 95% | 4. série - 95% |

Alcatraz (2012) (seriál)

Bohužel to vzdávám zhruba po čtvrté epizodě. Abramse mám rád, ale toto postrádá veškerou zábavnost. Možná by to celé fungovalo jako jeden celovečerní film o nějaké té záhadě v Alcatrazu, ale jako seriál to bohužel neklape. Postrádá to jednu důležitou věc, a to je důvod to sledovat dál a čekat na další díly. Dnešní doba nabízí mnohem lepší seriály a na toto již bohužel nemám místo. Škoda. TV Fox. Průměrná sledovanost - S1: 7 296 000.

Rallye smrti (2008)

Podle mě dost vydařené. Smyslná sci-fi myšlenka, to správné vizuální zpracování, nápaditá akce a ani nějaká ta lepší hláška na konci nechybí. Možná jsem si přál lepší zakončení, které by nemuselo být až tak utopistické.

Johnny English se vrací (2011)

Bohužel film je trochu slabší, ale celé to zachraňuje Rowan Atkinson, který podle mě nezklamal. Spousta záporných komentářů však nezapře, že se u filmu dá zasmát, jen to chce ten správný smysl pro humor.