Dech života (1987)

Nahodou bych ji dal do Top 10 Bondovek , je to povedeny, vtip,vychytavky "gadgets" to ma a hlavne zabavna cast na Slovensku .. davam 5 *****

Skyfall (2012)

Revoluce. Bond v novém kabátě kterej mu sekne. Neni to Pierce ani Sean ale je to Craig .... nebrousenej diamant, drsnackej bond, dokonce uz začína s frařinkama jako Pierce. Bardem rozhodne jeden z nejlepsich bondovskejch zaporaku.

Strom života (2011)

Co na to říct , sám pořádně nevím co na to číct , působí to dost zvlášne , né každýmu se to bude libít, chvilema trosku psycho.

Bourneův odkaz (2012)

Pomalej nastup , ale excelentni vrcholení , prima rvačky,honičky,střílečky, konec stoji za starou backoru , neco jako kdyby vam pustili třetího Temnýho Rytíře a hnedka jak se ukaže kulhajici Bruce Wayne film vypli rekli ze je to konec filmu dali vam pusu na dobrou noc a zhasli. Zkratka konec z ničeho nic takze zklamani

Úlovek (2009) (seriál)

Za todle by mel dostat zkurvenyho Oscara ! Nejlepsi výkon ze vsech co kdy Tom Hardy predvedl . Jednim dechem excelentni ! 5 *****

Temný rytíř povstal (2012)

Krásné lyrickoepické zakopnčení ságy... Tímto Batman pro mě skončil. Nikdy nebude lepšího Batmana nez Chrise Balea s Nolanam za zadkem. Zážitek z podívaný bych přirovnal k ejakulaci.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Nejlepsi na tom vsem je ze Charlie Sheen hraje sam sebe , nekdo by mohl rict ze je to i jeho biografie , mimochodem bezkonkurencni sarkazmus,ironie a desna prdel !

Drsný časy (2005)

Bombový drama , opět mi z Christiana Balea naskakovala husí kůže. Film na psychiku . Dávam mu 5 ***** !

Lemmy Forever (2010)

Ovlivňuje me to ze sem absolutni fanda Motörhead , a ze Lemmyho Kilmastera zeru , ale todle je ztelesneni dekadentniho zivota on je definice toho slova sama ... Drug,Sex and Rock´nRoll !! Hodne povedenej dokument popisujici jeho zivot .

Zákon gangu (2008) (seriál)

Nevim jak ostatním ale muj nazor je je jasnej , tenhle serial ma koule ! Jednou sem kvuli tomu musel jit ve 4 rano spat , protoze me to tak chytlo ze kdyz se neco staol hlavni postave tak sem se musel koukat dal a bylo mi jendo kolik hodin je ale musel sem vedet jak to dopadne.