Světová válka Z (2013)

Suprove sem se bavil , a bylo to napinavy jak ksandy ....Neni to ztrata casu, Brad Pitt jako vzdy briliantni, jeden nejzajimavejsi film o "zombie" akorat me zamrzel ten predcastnej konec.

Jen Bůh odpouští (2013)

Kdo ví co je to za film a jaký má poslání ale když jsem odcházel z kina a z obejváku kde jsem si to posléze pustil, nevedel sem co si myslet a to se mi libi.

Za borovicovým hájem (2012)

Velice ale opravdu velice zvlastni film , mel sem pocit ze koukam na tri ruzny filmy , loupeznik-cestnej polda-mladý huliči a z kazdy casti sem mel deprese a spatnou naladu ale nejak to fungovalo no , za shlednu ti to stoji , neni ale film pro kazdyho , mimochodem Ryan Gosling byl zase paradni a Bradley jakbysmet... ode mne 5 *****

Dredd (2012)

Ale jo Dredd me prekvapil , hodne atmosfericky a to je jeho prednosti , potom co sem to videl sem si myslel ze vemu i ja do svejch rukou zakon a vyrazim do ulic. Film me natchnul, i kdyz zapletka mohla bejt duchaplnejsi, ale to na zazitku az tak nevezme. Za me 5 *****

Nespoutaný Django (2012)

Klasickej Tarantino. Vtipný, nahlaškovaný, ukecaný s krásnejma historickejma vsuvkama.

Americké psycho (2000)

MAJSTRŠTYK! Porno, porno, sex, porno, vraždy, porno, satira. Viděl jsem to tolikrát ze bych za to mohl jit do vezeni. Málo, kdo může pochopit tento film. Příběh si libuje v absurditách, nenávisti a zmatku. Když to vidíte po páté, teprve si začnete všímat těch geniálních detailů. "Spatřím krásku a vzápětí propadnu zmatku. Z jedné strany jí chci oslovit a náležitě se chovat, to jest být k ní milý,vtipný,pozorný. Ale z druhé strany, narazit jí hlavu na kůl."

Peklo (2003)

Aspon jeden poradnej film kterej JCVD natocil , me se libil , pribeh chytlavej ... a JCVD v roli pomstichtivyho manzela paradni. Lepsi to bejt samozrejme mohlo , ale za shlednuti to stoji . 4 ****

Život není krásný (2008) (amatérský film)

Uprime sem se nasmal, a v nejakejch momentech sem se poznal.

Ve stínu (2012)

Jeden z mála českých filmů který opravdu stojí za to. Neskutečně hutná atmosféra post válečné komunistického Československa.Připomíná mi to LA Noir > ČSR Noir ...... Temná česká detektivka..... 5 *****