Červený trpaslík (1988) (seriál)

Serial ktery ovlinil moje chovaní a humor . Serial natolik brilanti ze clovek se na nej muze koukat porad dokola a dokola ze vas neomrzi. Vsem doporucuji protoze takovyhle serial uz dneska neni. Jeden z nejlepšich serialu vubec .

Simpsonovi (1989) (seriál)

Nekončící serial s klasickou americkou rodinou typu hloupej táta , ustaraná máma , kluk rošťák , holka šprtka a batole . Největší úžas u mě serial sklízý tím že v americe jede uz 23 serie a od roku 1989 kdy se Simpsonovi zacali vysilat neprestali byt vtipny , co dil to 20minut nonstop smichu.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Kultovní serial o dvou sexistickych a sarkastickych doktorech co si kráti valku ptakovinama. Videl jsem to nejmene 1000x a hodlam v tom pokracovat ! Muzete se tesit na 255 dilu absolutni srandy. Neni to ovsem pro vsechny , nekteri tenhle druh humoru nevyznavaji.

Piráti na vlnách (2009)

Hodně dobrá komedie která neomrzí , bavil jsem se od začátku do konce , možná mě na konci nepřekvapil klasický HappyEnd , to mohli udělat líp . Ale jinak filmu davam plny pocet bodu protoze jsem se dlouho nepobavil jako pri tehle komedii. Pochválil bych obsazení protoze Nick Frost je genialni , tak i ale Bill Nighy.

Špatnej polda (2009)

Třikrát sláva , protože podlouho Cage dostal film který mu sedí a i za něco stojí . Ano nic světa borného to není ale díky Nicolasovi je dobrý . Cage jako vyfetlý,zkorumpovaný a nevraživý policista mě baví . Konečne mel Cage prostor pro svoje obsese.

Zjizvená tvář (1983)

Kokainovej kral, silenec co si nikdy pred nikym neklekne. Alův výkon je legendární, a jeden z nejlpeších filmů vůbec co jsem viděl.

RocknRolla (2008)

Další chytrá a rafinovaná akční komedie jakou umi jenom a pouze Guy Ritchie , za zhlédnutí to určitě stojí .

Bronson (2008)

Biografický snímek notorického násilníka! Myslí že tato informace postačí pro představu. Tom Hardy hrál na jedničku.

Klub rváčů (1999)

Další uchvacující thriller z dílny Finchera. Celý film jsem byl zmatený a nevěděl o co jde. Ale na konci my všechno došlo ! Je to ten film kdy nerozumíte co se děje ale podvědomky tomu rozumíte naprosto přesně a hltáte každou scénu. Film byl na mě trochu chaotický ale jako celek to na mne zapůsobilo.

Sedm (1995)

Jedno z nejlepších Mysterózních děl s dramatickým a epickým završením kdy zůstává rozum stát a a na těle vám nemizí husí kůže. David Fincher znovu ukázal to co umí jenom on a to je film kde mlčky pozorujete obrazovku bez přestávky až do konce.