• Thriller

Johanka z Arku (1999)

Na tenhle film jsem se dost těšil. Asi tak v půlce filmu jsem šel spát, hnedka po první bojové scéně. Milla Jovovichová nehraje zrovna nejlíp to ale není nejhorší, nejhorší je její dabing. Začátek byl hodně utahanej a můj oblíbenec John Malkovich se v první půlce moc neobjevoval, proto jsem to nedodíval.

Jack Frost (1998)

Normálni americká novodobá pohádka. Sněhulák se jim teda moc nepovedl. Říkal jsem si jak to asi vyřeší s chozením. Nakonec to dopadlo tak, že se jen klouže a to i po asfaltu. Konec zas moc dojemný není. Čekal jsem, že Michael Keaton po tom co hrál v Batmanovy chytí nějaké větší role a ne béčkové vánoční rodiné komedie. Druhé shlédnutí už bylo horší.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Nejlepší, co kdy rusáci vymysleli. Naprostá bomba. Když jsem byl malej tak jsem si pro to každej druhej měsíc chodil do videopůjčovny. Některé díly překonávají dnes strašně přeceňovaný filmy od Disneye.

Honba za klenotem Nilu (1985)

Herci a jejich výkony jsou stejné, dobrodružnost také a komická vložka taky. Proč tedy tak slabé hodnocení? Ani nevím. Asi proto že jednička byla jedním z nej. tohoto žánru nebo za to můžou změny reřiséra a prostředí. Scéna se stíhačkou ale byla na plné hodnocení.

Hra (1997)

Skvělý triller s výbornými herci, kteří podávají výborné výkony. Michael Douglas snad ještě nikdy nezahrál špatně nebo si teda na žádný takový film nevzpomínám. Začátek je dobrý. Douglas vyplňuje spoustu papírů o hře, čeká tam dost dlouho, už je nervózní a přitom vůbec neví do čeho jde. Děj je průměrný. Závěr ale naprosto graduje, je skvele natočený. Chvílema to vypadá, jako by vůbec nešlo o hru. Tento film mě dostal !

Hvězdná brána (1994)

Viděl jdem to až když běžel v televizy seriál, který se celkem povedl a dost jsem se na to těšil. Ten film je jedno veliké sklamání. Kurt Russell není moc dobrý herec, MacGyver(Richard Dean Anderson) se mu možná vyrovná. Jako Sci-Fi to celé moc dobře nevypadá.

Hele vole, kde mám káru? (2000) odpad!

Ani jednou jsem se nezasmál. Nejhorší, nejstupidňejší a nejtrapnější druh humoru, který se řadí do radioaktivního odpadu. Ty dva volové (vole,bezva ha ha ha!! ) to zahráli hrozně, zvlášť Seann William Scott. Některý scény bych vyšktl, celý scénář je tak pitomý, že by ho dovedlo napsat i devítiletý dítě.

Hospoda (1996) (seriál)

Zas až tak strašný to nebylo. Dobří herci, ale nemůže se od nich čekat že budou hrát na jedničku, když jim někdo takhle zhovadí dialogy. Poslední díly byly na ODPAD!!!!

Hadí oči (1998)

Úžasný triller. Vynikající herci, zvláště Gary Sinise. Jeho výkon se dal přirovnat i k výkupnému. První půlka filmu je fascinující. Nicolas Cage jde stadionem, terorista střílí-panika, kasino a hotel. Dobrá je i hudba a kamera. Konec je ale hodně utahaný. Strácí se to tempo a svižnost, které byly na začátku. Scénář je dobrý. Po Ryanovy můj druhý nejlepší film z roku 1998.