Královna Alžběta (1998)

Dvakrat jsem na to byla donucena koukat skolou (jednou v kine, podruhy ve skole) a dvakrat jsem u toho usnula...a nezachranila to ani skvela Cate... BTW v kine se spalo lip =)

Zítřek nikdy neumírá (1997)

jedina bondovka na kterou jsem schopna koukat =)) no, dobre, jeste zlaty oko vydejcham ;)

Vyvolený (2000)

Svym zpusobem naprosto uchvatny a svym zpusobem naprosto nepochopitelny... uz si nepamatuju konec, ale mam pocit, ze sem nejak nechytila hlavni myslenku =))) ale zajimavy to bylo...akorat se obavam, ze tenhle film je z Shyamalanovych filmu asi ten "nejslabsi" pokud se to da rict o jeho filmu =)

Znamení (2002)

Aaaaa =) narez uplne maximalni =) Vykony vyborny, napeti celou dobu k prasknuti, jsou tu i lekacky a celo dobu se napeti udrzuje jen tim, ze nevime co se doopravdy bude dit... nevim o co jde, nic... drama =) ani ta "kapitala o vire" v tomhle pripade nevadila a neubirala pribehu, ac normalne bych za to vrazdila =)

Vesnice (2004)

At si tu rika kdo chce co chce, byl to narez =) bylo to napinavy a ne ze ne ;) a byla to klasicka "shyamalanovina" =) film, ktery je na poprvy naprosto drsnej, sedite prikovani a cekate co bude =) ale pak vite pointu, podruhe uz moc nema cenu se divat...pokud ovsem nezapominate =) Ale na prvni pohled fakt super ;)

Taxi, taxi (2000)

Naprosto ujeta komedie od zacatku do konce =) a plukovnik je naprosto dokonalej ;) jesteze muj tata plukovnik je normalni =D

Taxi (1998)

Jeden z mala filmu, kde je jednicka horsi nez dvojka =/

Šifra mistra Leonarda (2006)

Nechapu, proc to vsici tak hrozne zdrbli. Jak nesnasim Toma Hanske, tak se mi tu vcelku libil, film byl natocen i pres svou delku vcelku svizne, takze ani ony "rozsifrovaci" sceny nepusobi nudne... tohle bude asi dalsi z "Knizka byla lepsi / Film byl lepsi / Do filmu se nemeli vubec poustet / apod" ... takze spis vomrknete a zhodnotte si sami ;)