Parta hic (1976)

Ac jsem na mliko alergicka, pripojuju se k parte ***aku =))

Sám doma a bohatý (1994)

Nektery vychytavecky by bodly =) sem tam nakej vtip je taky, videt se to da...co vic chtit od nenarocne rodine komedie? =) BTW nemate nekdo nakej ten penizek na vic, taky ci horskou drahu na zahradu =)))

Stůj, nebo maminka vystřelí! (1992)

Tohle byl film, na ktery byla ochotna se divat u obeda cela rodina...da se snest, nechceme po ni zadne divy, sem tam nejaky vtip se najde...nezapomenu nikdy na scenu, jak tam Stalone vypocitava co mel vsechno k snidani =)

Pomalé šípy (1993) (seriál)

Taky si nemyslim, ze by to bylo tak hrozny...naopak, me nazev zaujal, byla jsem zvedava a pak i pomerne prijemne prekvapena. Vcelku prijemne pokoukani na sobotni popoledne =) (i kdyz to naposledy davali v tydnu poobede, ale zaslouzilo by si to lepsi cas =) )

Princezna Fantaghiró 5 (1996) (TV film) odpad!

CIm vic dilu, tim vetsi alergie na Fantaghiro... prvni dil se dal jeste vydejchat (podekujme i vcelku koukatelnemu obsazeni), kazdy dalsi dil byl jen vetsi a vetsi utrpeni...sama nechapu, jak jsem na to mohla koukat, když už jsem dopředu věděla, jaký to bude, jen prostředí se měnilo...asi přestanu být u filmů tak "naivní" =)

Slunce, seno, erotika (1991)

Vsichni na to nadavaji...ale najdete mi v republice nekoho, kdo o tomhle filmu alespon neslysel...a najdete mi vetsi stado tech, co to nevideli. S tim budete mit problemy =) a pochybuju, ze timhle chtel nekdo udelat diru do sveta...takze co bylo ucelem, bylo splneno a teste se zase brzo na Nove na shledanou =))

Trhala fialky dynamitem (1992)

Dost lidi to tady drbe, ale vzdyt se tam nejaky ten vtipny vtip najit da =) znam horsi filmy =)

Umučení Krista (2004)

Dve hodiny totalne o nicem. Uz jenom fakt, ze jsem se na ty dve divala pres 3 hodiny, protoze jsem to nemohla rozdejchat na jeden zatah - cti, unudila bych se k smrti; o necem vypovidaji... BTW kdyby ty kaluze krve byly doopravdy jeho, asi by to tak dobre nerozdejchal =)))

Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001)

Takova idealni kravinka na usnuti =) clovek se zasmeje nad parodii, zasmeje se nad hlaskama, pozastavi se nad blbosti a nad nekterejma scenama...a pak v klidu usne nez to dokouka do konce =)))

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975)

Nebyla jsem schopna film videt cely, a tak jsem si pustila jenom utrzky, stacilo mi to. Uprimne obdivuju vsechny, kteri to byli schopni dokoukat =)