Drsný šerif (2012) (seriál)

Seriál obsahuje prirodzených indiánov, kovbojov, šerifa, mužné hlasy, mužných mužov, milé ženy, kvalitné prípady, krásne prostredie, nádherné drevenice, znaky poľovníctva, slušný humor, históriu, kmeňové poznatky, krv, vyváženú spravodlivosť a nespravodlivosť, minimum tupej mládeže, kvalitnú drámu, Mathiasa, návykový dej a proste všetko čo by divák ako ja od západnej kriminálky očakával. Navyše v riešení prípadov sa nestrácam, čo je pre nepozorného blbca ako ja prekvapujúce, a zároveň veľká výhoda.

Devil Seed (2012) odpad!

Začala by som tým, že make-up tuto v diabolskej sadenici už prekračuje hranice. Uvedomujem si, že je dôležité, aby ľudia nejako vyzerali, ale hlavná hrdinka mala (podotýkam) keď SPALA toľko make-upu, že by mohla ísť vysielať počasie do najkomerčnejšej televízie Ameriky. Keby to bol real, tak nechcem ráno vidieť ten vankúš. Väčšina vizážistov sa snaží svoju prácu vykonávať tak, aby sme všetci mohli aspoň predstierať, že veríme prirodzenej kráse herečiek. Ale tuto pani koza mala na papuli v nemenovanej scéne doslova kusy rúžu. Druhá vec, počas filmu som rovnako, ako nemenovaný užívateľ čsfd nabrala dojmu, že niekto prehral kásting na porno, tak sa rozhodlo dojebať jeden horor. Tie škrabance jej určite druhá strana spravila, lebo sa nemohla pozerať na jej primitívny výkon. Uvažujem nad filmom Starry Eyes, ako sa hlavná hrdinka nedokázala sprvu presadiť. Ono niekedy je asi lepšie niečo vzdať, pokiaľ teda neuvažujete nad potopením samého seba a nakoniec úplnou samodeštrukciou. Ale ja im to prajem. Bodaj by boli v iných filmoch o poriadny kus lepšie ako tunák. Naše pornohviezdy. Do budúcna odporúčam opatrne s očnými tieňmi a vlastne čímkoľvek, čo si patláte na ksicht, aby ste pred kamerou nevyzerali ako jebo z predajne lodných farieb (výnimka je, pokiaľ ste transvestit). Na ulici si pre mňa – za mňa robte všetci čo chcete. Len mi kurva neznechucujte filmy. A teraz hovorím k tým divákom, ktorých táto filmová katastrofa ešte nenarušila. Pred tým, než si toto dielo pustíte, pozrite sa na galériu (najlepšie deviata fotka, tá ma naozaj pobavila). Ak vám to príde ako zlá paródia na Twilight, alebo sa nad tým akokoľvek pozastavíte, tak si prosím ten film nepúšťajte. To je totiž jeho pravý obraz. Proste hnus! Ja tých posledných desať minút proste nedokážem dopozerať.

V hlavě (2015)

A teraz si predstavme, že za nás naozaj pracuje celý národ animovaných postavičiek. Chcem to zažiť, chcem to vidieť, chcem si to predstavovať. A navzdory tomu, že mi tak nejaké tie emócie asi chýbali je toto neskutočne chytľavá záležitosť s upokojujúco humorným mužským myslením. Vydržala by som sa na to dívať pokojne aj celý deň. Seriózne, chcem dvojku.

Vlak do Pusanu (2016)

Extrémne agresívne, brutálne, krvilačné, plné dych berúcich emócií, krutosti, strachu, neľudskosti na jednom mieste. Pri natáčaní sa asi držali hesla „ak na sebe nemáš krv, tak to ani nemusíš hrať.“ Do pätnástich minút sa film rozbehne, všetci sa tam krútia, mykajú, prevracajú končatiny, krvácajú, utekajú, celé je to bez zbytočností, s ázijským šmrncom a vychádzame len zo sprostého základu oddelených manželov. PRAVÁ AGRESÍVNA ZOMBIE DÁVKA. Existuje len jedno dvojslovné pomenovanie mojich pocitov hneď po dopozeraní: „INÁ JEBA!!“ a to teda ten výraz nepoužívam.

Divočina (2014)

Počas prvej polovičky ma napadalo, aký by bol s toho pekný horor. V hlave som si pretvárala scenáre, predstavovala možné hrozby. Potom ma ale dej slušne pohltil, a už som len bezo prestávky pozerala na užasnú Reese a hltala slová jej a jej hereckých kolegov. Zároveň som prišla k záveru, že je to po prvý krát, čo som ju videla nahú. Teda, aspoň myslím.

Soudkyně Barbara (2015) (pořad)

Málokedy sa stane, že česká verzia je horšia ako slovenská. Mám rada našu súdnu sieň a občas, keď mám náladu tak si ju pustím. Akurát že som mala poslednou dobou pocit, že to ide dolu vodou, tak reku, že sa pokúsim, aj naprieč veeeľmi zlým hodnoteniam, si pár častí pozrieť aj s tejto vašej českej. Mám ich teda za sebou viacero, vrátane tej s pani Žizkovou, a musím teda povedať že navzdory približne rovnakému prostrediu, kamere, priebehu, je pani sudkyňa koza, dialógy prijebané, názory debilné, argumenty žiadne a právnici kokoti, aspoň podaktorí. Ale musím súhlasiť s výrazom "Guilty pleasure".

Son Lux - Change is Everything (2015) (hudební videoklip)

Kus umenia v podobe bielej, čiernej, „šedej“, bodiek a čiar. Pieseň opäť chytľavá.

Ségry (2015)

Úlet zakončený vianočnými sviatkami? Bože, netýrajte ma. Naplno som si tento film užila. Jednak preto, že obe hlavné hrdinky ako herečky zbožňujem, a jednak preto, že toto doslova vyzeralo ako Projekt X o dvadsať rokov. „A teraz všetci vypadnite, lebo zavolám vaším deťom!“

Obhajoba Santy (2013)

Nebyť hlúpej lovestory, tak by to bol krásny vianočný príbeh. Za Santu a za vianoce.

Vojtěch (2015)

„Nechceš byť so mnou, tak ja teda pôôôôôjdem za inou...“