Perníkový táta (2008) (seriál)

Odo dňa 28.08.2016, od prvej časti prvej série, do dňa 13.09.2016, do poslednej časti som sa nemohla odtrhnúť od monitora. Asi toľko k tomu.

Džuon (2000)

Japonské ženy a deti majú unikátnu schopnosť vystrašiť človeka svojim vlastným strachom.

Elvis & Nixon (2016)

drtič mozgu zvaný Michael Shannon

Nepožehnaní (2012)

Dostal sa mi do rúk ďalší príbeh o jemne nevyrovnanom študentovi, ktorý trpí kvôli démonom minulosti. Ako býva zvykom, nájde niekoho, vďaka komu sa z neho ako z nevyrovnanej osoby stáva niekto, kto si zrazu dokáže otvoriť hubu. A jeho postavu stvárňuje obdivuhodne prirodzený, jednorázový herec Joel Evans. Zároveň sa Kiowa Gordon predstavuje ako niekto, kto nie je len tá vedľajšia postava z Twilightu závislá na inej postave. Akékoľvek iné obsadenie v tomto filme bolo pri najmenšom dobré, ak nie výborné. Väčšina indiánov má asi prirodzený šmrnc, dokonca som objavila novú skutočnosť, že indiáni môžu mať pehy. A k samotnému príbehu. Situovaný do nádherného prostredia a aj napriek škole mi film až do záveru veľmi pripomínal Inside I am Dancing. Chytľavé, príjemné a schopné neunudiť, s jemnou dramatickosťou, dobre napísaným scenárom a občasnými popáleninami. Radím medzi tie veľmi príjemné drámy s možnosťou opakovania do budúcna. Kanada sa u mňa začína veľmi vyťahovať a dokazuje, že dokáže ukázať aj niečo iné ako málo vtipný humor a divné horory.

Damned by Dawn (2009)

Ďalší film, pri ktorom nikomu nezáležalo na kvalite príbehu. Aspoň to mohlo byť niečo, keď už efekty nestáli ani za pľuvanec.

Už je tady zas (2015)

Už je tu zas, alebo alternatívne "Ako sa Adolf znovu dostal k moci"? Čistá, obdivuhodná pravda. Najprv som neverila že Nemecko dokáže vytvárať humor (aj keď teda vcelku čudný). Na druhú stranu je toto presne moja šálka kávy, a dokázala by som na to napísať kľudne aj kvalitnú stredoškolskú úvahu. Len sa mi nechce.

Naprosto retardovaný (2012) (pořad)

Nedovolím si neohodnotiť tento skvost, ale aj tak mi vŕta hlavou prečo to tu je. To si sem už o chvíľu môžeme jebnúť naozaj hocičo.