Studená válka (2018)

skvostna filmarina, chirurgicky presna. jeste dal nez Ida. souzneni hudby s obsahem, pribehem a tempem jake tady dlouho nebylo.

Komorná (2016)

Já říkám bravo. Park se trošku uklidnil a je to dobře. Obraz je tradičně opulentní, mezi holkama to velmi jiskří a překvapivé twisty v ději přicházející se změnami vypravěče spolehlivě udrží pozornost. Smlsnul jsem si, a to i díky několika povedeným vtipům, které tam Park vpašoval. A nakonec se nám rejža ještě přizná, kým by asi tak on sám v tomhle příběhu byl...

Divoké historky (2014)

uz dlouho jsem neslysel plne kino takhle nahlas vybuchovat smichy a smat se.

Vlhká místa (2013)

Masakr. Na to jdete a bavte se. Ze tohle videlo v Nemecku milion lidi v kinech, je sileny!

Tom na farmě (2013)

Dolan se posunul o hodne dal a dospel nam. Kdo ma rad Hitchcocka, ten oceni i tenhle film.

Hledá se prezident (2013)

Čistý záznam toho, jak to vypadalo, když Češi poprvé volili přímo svýho prezidenta. Žádný tlačení vlastních názorů či vytváření kontrovezních situací od filmařů. Nic víc nic míň. Vnímám to jako možnost ohlédnout se už trošku s odstupem zpátky na těch pár měsíců, kdy se občas děly i fakt bizarní věci. Bude záležet na každém divákovi jak to období kampaně prožíval nebo prozíval - podle toho se mu asi i tento film bude zdát více či méně zábavný.

Pátrání po Sugar Manovi (2012)

Tak toto byl majstrštyk. Způsob podání toho příběhu pomocí skvěle promyšleného střihu povyšuje tento dokument na úroveň normálního příběhového dramatu. A abych nezapomněl - je to výborně nasnímaný.

Svatba mezi citróny (2012)

Tomuto filmu muze ublizit jedine prilis zapnuty mozecek a predpojaty nespokojeny intouš, ktery prisel do kina hledat hloubku zivota, a tim si v podstate usil bic, protoze s timhle ocekavanim nema cenu na Svatbu mezi citrony vubec chodit. Bier natocila naprosto cistou romantickou komedii. Vybalancovanou a zabavnou. Za vynikajici naplneni zanru zaslouzi pochvalu. Z Cech muzeme do Danska vyslat jen zavistive pohledy, protoze si nevzpominam, ze by u nas v poslednich letech vznikla podobne dustojna a pokorna oddychova vec. Hloubku v tom ale nehledejme.

Mistr (2012)

Majstrštyk. Pro me predevsim film o nejednoznacnem vztahu mezi dvema hlavnimi hrdiny. Fantasticke herecke vykony.