Kickboxer: Vengeance (2016)

Film ma skoro vsetko, co by vyborne Bcko malo mat ale aj tak to nefunguje. Dokonca aj zaverecny suboj je natahovany este viac nez v originaly a tesil som sa hlavne na koniec filmu. Moussi je sikovny ale remake Kickboxera bol podla mna absolutne zbytocny. Skor by som ho chcel vidiet v niecom originalnom.

Jungleground (1995)

Piper v jednom roku, dvakrat na uteku. Tentokrat ako policajt, ktory uteka pred pomstychtivymi gangstrami. Fajn becko a plno subojov.

Španělská růže (1993)

Dalsi film v ktorom sa akcny hrdina snazi zviest na vlne uspechu Zakladneho instiktu. Spevialista to nie je, ale po boku Krvaveho honu sa moze smelo zaradit. Pare je sympatak a takyto typ uloh mu sedi.

Dvojitý úder (1993)

Neuveritelne naivny film urceny pre deti. Jednu hviezdu si zasluzia suboje, ktore bohuzial nici rodinne ladenie filmu. Ach jo. Stary dobry Americky ninja 5.

Poslední boj (1996)

Bohuzial som od Becka s Wilsonom a Piperom cakal viac. Choreografia ktora by mala byt v tomto pripade tahakom filmu, bola slaba. Film dost nudi. Dragon len beha po chodbach a dava dole teroristov. Znie to sice fajn ale je to naozaj nuda. Pre mna to bol najslabsi Dragonov aj Piperov film.

Karate tiger 8: Nejlepší z nejlepších 4 - Bez varování (1998)

Najslabsi Karate tiger, no stale je to minimalne priemerne akcne becko. Phillip Rhee je borec a dobre sa nanho pozera. Skoda nevyuziteho Svena Ole Thorstena. Cakal som ze bude nejaky duel ale nic. Siedmy diel je trochu lepsi. Vrcholom serie Karate tiger pre mna zostava 3. Diel s famoznym Avedonom.

Boj o život (1989)

Filmu podraza nohy hlavna hviezda Lou Ferrigno, ktory je bohuzial absolutne neschopny herec a fighter. Atmosfera je ale fajn. Typicka 80tkova. Objavi sa tu aj celkom dost znamych tvari.

Exit (1996)

Bradley v netradicne zapornej ulohe lupica. Slabsi podpriemer. Bradley je frajer a viac mu pasuju kladny hrdinovia.

Bílá smrt (1996)

Priemerny Bradley. Ani nie zly, ani ziadna slava. Rozhodne vsak nie najhorsi jeho film. Atmosferou pripomina Specialistu alebo Farbu noci. Je tu par akcnych scen, ale na Bradleyho pomery trochu menej nez by sa patrilo. Bradley sa totiz vie ohanat a vyzera pritom realistickejsie nez napr. Jalal Merhi alebo Dragon Wilson. Tiny Lister je tu trochu nevyuzity. Zlozi asi dvoch chlapikov.