Sebevražedný oddíl (2016)

SPOILER KOMENTAR - Uvod dokaze navnadit, ale bohuzial to po nejakej polhodinke zacne byt nudne. Smith a Robbie su fajn. Potesilo cameo Batmana, naopak sklamal Joker, ktory aj v tych malo minutach dokazal byt neuveritelne otravny, trapny a absolutne nedesivy. Takze Ledger aj Nicholson si s Letom vytiraj prdel a to priam kralovsky. Zaver bohuzial slubuje navrat Jokera a to je tak asi jedina vec ktora ma v suvislosti s Jokerom dokazala vydesit. Dufam ze ho Batman ukonci hned na zaciatku. Inac sa jedna o celkom bezduchu nezazivnu jednohubku. Film presne zapada medzi ostatne komixovky.

Delta Force (1986)

Táto Norrisová klasika ma až tak nechytila. Má aj lepšie kúsky. Minimálne druhý diel je lepší. Prvý diel má však prepracovanejší scénar a príbeh sa spočiatku aj tváry vážne. No pri Chuckovi Norrisovi nám predsa ide hlavne o akciu. Preto záver filmu je už typický pre Chucka. Lepšie tri hviezdy si film určite zaslúži.

Živý terč (1995)

Dale Cook sa v tomto filme predviedol. Jeho filmová kariéra neukrýva nejaké skvosty, ale Raw Target je jeho najlepší kúsok.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Slabsie tri hviezdy - za tie zname tvare a zaverecny fight. Inac je to fakt slabe. Takto by stretnutie legiend urcite nemalo vyzerat. Vyzera to skor ako reklama na najvacsie akcne legendy, nez ako film. Hociktory starsi kusok tychto legiend si s tymto filmom vytira prdel.

Základna (1999)

Celkom obstojné akčné béčko, vzhľadom na rok výroby. Lepšie tri hviezdy.

Tygří spáry 2 (1993)

Film ma hlupy dej ale je doslova nabity akciou. Hues tu predvadza zaujimave bojove kreacie na to ze posobi ako hromotlk. Lepsie tri hviezdy si film zasluzi.

Ruslan (2009)

Jedna z tych pozeratelnejsich Segaloviek po roku 2000. Je tu dost akcie, aj ked neprehladnej ale aspon nieco. Za mna lepsie dve hviezdy.

Lovec v ulicích (1990)

No neviem. Z mojho pohladu horko-tazko jedna hviezda. Hlavnym dovodom preco vidiet tento film by mala byt akcia v podani Stevea Jamesa. Bohuzial ta akcia je tym najvavsim kamenom urazu. Choreografia je tak nekvalitna ze to cele vyzera akoby si ju herci vymyslali priamo na ostrej klapke.

Tohle je Sparta! (2008)

Prva polovica na plnych 5. Druha o nicom. Takze nakoniec davam 3 hviezdy.