Klec rychlé smrti (1994)

Často sa hovorí, že nožnice strihača vedia často spraviť zázraky. Urobia akčného borca aj z absolutne neakčného herca. V tomto filme sa tak nestalo. Ferrigno je neohrabaný hromotlk. V súbojoch ani náhodou neposobi hrozivo. Skor naopak. Clovek má pocit, ze v skutocnosti by si v tom ringu s nikym neporadil. Vlastne tak to aj je, vzhľadom na to že v tom ringu proti nemu stáli bojovníci. No často krat som mal pocit že by si Ferrigno neporadil ani s netrenovanym clovekom. Taky Arnold je oproti nemu hotový Tony Jaa.

Cyborg Cop III (1995)

Prva polovica filmu bola na 3, ale bohuzial to potom zacalo dost nudit a záver bol uz uplne mimo. No stale je to lepsie nez hociktorý diel Lovca tieňov. No samozrejme ze na Bradleyho Cyborgov sa to nechyta.

Ojetá auta (1980)

Trochu slabšie tri hviezdy za mňa. Úvod je perfektný, ale neskôr to už začína trochu nudiť. Ináč celkom v pohode. Russell je ako vždy perfektný.

Za hranici (2014)

Nedotiahnuty film, ktoreho pozitivum je len Harris.

Slow West (2015)

Nad odpadom to u mna podrzal len vizual a Fassbender. No aj tak ten film nikomu neodporucam. Tak to dopadne, ked si niekto namysla ze je umelec.

Tequila Sunrise (1988)

Výborný herci, no bohužial zlé a nudné spracovanie filmu. Nebyť tých hercov, tak potom filme asi ani pes neštekne.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Film drži nad vodou len Kurt Russell. Ešte že si na tom dal tak záležať. Všetky 4 hviezdy dávam jedine zaňho.

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Neskutocne nudny film. Stale rozmyslam preco som dal tu jednu hviezdu. Snad za tu technicku stranku filmu. Inac ma film pravdepodobne malo pozitiv. Snad len ten Goodman. No ani ten to nezachrani.

Kosti a skalp (2015)

Film s pomalym tempom, ale s dusnou atmosferou. Praca s kamerou tu je na oscara. Herecke vykony vyborne a zaporaci strasidelni.