Falling Skies (2011) (seriál)

Jeden z nejlepších sci-fi seriálů, které jsem v poslední době viděl. Pro chytráky co nadávaj na málo efektů a natahování : uvědomte si, že tenhle seriál asi neměl až tak velký rozpočet, aby si to autoři mohli dovolit.

The Divide (2011)

Nemám sice moc co tomuto filmu vytknout, ale po shlédnutí jsem měl takový velmi nepříjemný pocit. Asi to bude tím, že z některých scén se mi chtělo zvracet. Takže 2 hvězdičky. Pro psychopaty se sadistickými sklony jasných 5... Taky mi dost vadily postavy, které se nechovaly moc logicky. Je sice pravda, že se autoři snažili o vystihnutí lidské psychiky, která v takovýchto situacích selhává, ale trochu (trochu víc) to podle mě přehnali. O dalších věcech, které nedávaly smysl a byly značně nerealistické se ani rozepisovat nebudu..

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

1 * za Chucka Norrise :D Jinak je to fakt p....na na n-tou :D Tenhle seriál nesnášim od dětství..a to jsem se vydržel dívat snad na všechno..

=3 (2009) (seriál)

Už jenom za to, že jsem byl u toho jak se z pár desítek tisíc shlédnutí takhle zlepšil na nejsledovanějšího týpka na yt :) Prostě má charisma, nápad a schopnost to realizovat. Ten jeho vlog nemam moc rád, ale na =3 nedam dopustit. * * * * * I přes to, že občas je to poslední dobou trochu trapnější (přijde mi jako by na to najal nějakýho scénáristu jinýho radši) a ten tlusťoch co tam párkrát byl byl nechutnej...

REC (2007)

Nový výraz pro sousloví 'Výborný horor' - REC. :) Opravdu skvělej horor..hlavně ta atmosféra se povedla

Šestý smysl (1999)

Neni to špatné, ale jsou lepší horory. Mnohem. Ale možná se mi to jenom zdá, protože potřebuju nějaké 'nebezpečí' k tomu, aby jsem se opravdu bál :)

Kameňák (2003)

Jako malého mě to pobavilo..teď už se na to radši znova koukat nebudu :)

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Jedna hvězdička za toho retarda :D ten mě jedinej povabil, jinak film kolísal mezi 'trapný' a 'nechutný'

Disaster Movie (2008) odpad!

Čekal jsem, že to bude kravina... ale tohle moje očekávání dalece předčilo.

Sunshine (2007)

Skvělý film, soundtrack naprosto dokonalý! Pro mě jeden z nejlepších sci-fi...a připadům, co tady plácají něco o fyzikálních zákonech? WTF?! ...Fakt nemám rád pseudointelektuály, co se snaží ze sebe dělat vědce, když ani netuší :)