REC (2007)

Moc dobrý velice autentický , bez lacinejch lekacích scén , tady se člověk bojí od desáte minuty do konce .

My děti ze stanice Zoo (1981)

Hodně silné a působící. Myslím , že by tento film nebo kniha by byl vhodný jako povinná látka do základních škol.

Drsňák a frajer (2008)

Tak tento film jsem překládal a tolik vulgarit a nadávek jsem za celej svůj život nenapsal :-D Je t sranda já jsem fanoušek těch dvou , ikdyž natočí nějakou kravinu stejně se na to podívám a ohodnotím . Vřele doporučuji všem kdo nechce moc přemýšlet nad pointou úříběhu , ale prostě se bavit dvěma balíkama ve veklým zkaženýn prachama smrdutým světě. PS : A chlapci penalty zvládají bravurně :-D

Za hranicemi (2011)

Na titulní straně obalu je napsáno Švédská verze Zachraňte vojína Ryana , no tak to se moc nepovedlo ... dalo se na to koukat , ale asi švédům se to bude líbit víc než nám .

Mládí v hajzlu (2009)

No jo kdo je fanoušek Nicka Twispa a četl všechny díly pochopí , že všechno narvat do jednoho filmu nejde.

Amores perros - Láska je kurva (2000)

Amores perros (Láska je kurva ) to mi ten překlad připadá k natahání lidí do kina co nejvíc pubošů , ale kdo přišel a viděl , určitě nelitoval a hudba od Santaolalla s Contol Machete je bez chyby , PARÁDA

Spartakus (2010) (seriál)

Tak po třech dílech jsem si udělal menší obrázek o celém seriálu a nevypadá to špatně. Bojové scény, se střídají s postelovými a všudypřítomné intriky nás nechají vtáhnout do věrohodné atmosféry starého Říma. Uvidíme , jak to půjde dál , jestli scénáristi nevyplýtvali všechny zásoby .Děj je trošičku čitelnej , ale vcelkovým dojmu nevadí.