Domov šedých motýlů (2008)

Tak já nevim tři hvězdy jestli je moc nebo málo...film je bezesporu rozporuplný a od začátku do konce čekáte co se stane a jak to sakra bylo ve vzpomínkovém minypříběhu hlavního hrdiny, což mi došlo ani né v půlce filmu. Drsňácky se tvářící ředitel , který si nechá obskaovat ženu vlastním chovancem a v krizi pěstuje bource morušové...a hlavní hrdina, který tak nějak trpí ,či netrpí démony z dětství , já nevim , sociální drama tohoto typu je určitě víc a lepších.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Když se člověk nabudí skvělíma prvníma dílama a poté nějak přetrpí další tři se tento seriál dostává do zajímavých a překvapivých momentů. Třetí sérka mě baví nejvíc, ale jako fanda tohoto seroša tiše trpím některé zbytečně natahované scény ,ale finální efekt ze světa plnech zombíků to převáží.

REC (2007)

Moc dobrý velice autentický , bez lacinejch lekacích scén , tady se člověk bojí od desáte minuty do konce .

My děti ze stanice Zoo (1981)

Hodně silné a působící. Myslím , že by tento film nebo kniha by byl vhodný jako povinná látka do základních škol.

Drsňák a frajer (2008)

Tak tento film jsem překládal a tolik vulgarit a nadávek jsem za celej svůj život nenapsal :-D Je t sranda já jsem fanoušek těch dvou , ikdyž natočí nějakou kravinu stejně se na to podívám a ohodnotím . Vřele doporučuji všem kdo nechce moc přemýšlet nad pointou úříběhu , ale prostě se bavit dvěma balíkama ve veklým zkaženýn prachama smrdutým světě. PS : A chlapci penalty zvládají bravurně :-D

Za hranicemi (2011)

Na titulní straně obalu je napsáno Švédská verze Zachraňte vojína Ryana , no tak to se moc nepovedlo ... dalo se na to koukat , ale asi švédům se to bude líbit víc než nám .

Mládí v hajzlu (2009)

No jo kdo je fanoušek Nicka Twispa a četl všechny díly pochopí , že všechno narvat do jednoho filmu nejde.

Amores perros - Láska je kurva (2000)

Amores perros (Láska je kurva ) to mi ten překlad připadá k natahání lidí do kina co nejvíc pubošů , ale kdo přišel a viděl , určitě nelitoval a hudba od Santaolalla s Contol Machete je bez chyby , PARÁDA

Spartakus (2010) (seriál)

Tak po třech dílech jsem si udělal menší obrázek o celém seriálu a nevypadá to špatně. Bojové scény, se střídají s postelovými a všudypřítomné intriky nás nechají vtáhnout do věrohodné atmosféry starého Říma. Uvidíme , jak to půjde dál , jestli scénáristi nevyplýtvali všechny zásoby .Děj je trošičku čitelnej , ale vcelkovým dojmu nevadí.