Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Menzel? To ne, to nemohl být on. Tenhle příběh z dílny Hrabala se mu opravdu nepovedl. Opravdu nic jiného než místy až nudný monolog Oldřicha Kaisera, a všudepřítomná fádní sexualita se tu neobjevila. Tohle bylo slabé pane Režisére.

Rambo: První krev (1982)

Až na pár trapných monolugů, respektive dialogů, to bylo dobré.

Ostře sledované vlaky (1966)

Jediný záběr, jediný herecký výkon, režije, naprosto nic mě nenechalo na pochybách. Stroprocentně jisté dílo. Nemůžu vyzdvihnout jenom režii, nebo jenom herecké výkony. Všechno dohromady to totiž funguje jako dobře promazaný stroj.

Americký gangster (2007)

Vynikající film. Jen ke konci je to natahované, aby divák byl ve výsledku zklamán, protože čeká famózní konec a najednou tam jsou titulky.Jinak hodnotím velice kladně.

Já, legenda (2007)

To, co tenhle film dělá tak dobrým, je bezesopru Will Smith. Jeho herecký výkon je opravdu přesvědčivý.Člověk by až věřil, že něco takového zažil. Nejsem příznivec sci-fi a katastrofických filmů, ale tenhle film mě dostal. A další kdo by si zasloužil cenu za herecký výkon je Sam (bohužel neznám pravé jméno "fenky" Sam). Pět hvězdiček by to bylo, kdyby ten film byl o půl hodiny kratší. Teď jsem viděl alternativní konec a musím se přiznat, že možná by ten film byl lepší s tímhle koncem. I když, i když...

Dobytí severního pólu (2006) (divadelní záznam)

Ne, Cimmermani nemohli zklamat to oni neumí.Ted jsem přišel z představení a považuji to za jednu z nejlepúších her co mají.

20.000 mil pod mořem (1997) (TV film)

To nemělo s knihou snad společného kromě pár jmen a Nauthilu nic společného.....Hrůza a děs.Mizerné herecké výkony a celkově na svou dobu ubohé.Velké zklamání.

Lovci pokladů (2004)

Že by pokus navázat na úspěchy Indiana Jonese??!!Předem jsem byl skeptický, ale nakonec se z toho vyklubal celkem snesitelný film. Film téměř celou dobu drží tempo, které nasadil a tak těch 130 minut celkem rychle a příjemně uteče. Velkou měrou k tomu přispívá Nicolas Cage svým hereckým uměním. Člověk u toho nemusí moc přemýšlet, protože asi málokdo ví kdy byla podepsána Delkarace o nezávislosti, a ještě mín lidí ví nějaké detaily. Takže vypněte lidi a koukejte.

Vyvolený (2000)

Připadne mi nebo se tu zas tak moc nemluví? Upřímě když jsem věděl že má nastat konec byl jsem lehce zklamán a říkal jsem si takhle to nemůže skončit to nejde.A měl jsem pravdu nemohlo to tak skončit. Opravdu konec a celkové rozuzlení filmu mě dostalo do kolen. Nemohu jinak než za plný počet.Je tu sice pár vad na kráse ale muška jenom zlatá.