Hněv Titánů (2012)

Příběh stojí za hovno, ale akčně je to nadupaný filmík :)

Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál)

Zčekl jsem teprve pár dílů, ale zatím to má grády.. Serial podobnýPrcičkám, jenomže lepší. Prostě nářez. :D

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

Skvělé pokračování seriálu, který navždy zůstane mým oblíbeným. Naruto dospěl, je víc nabušený vlastně jako celý seriál. Lepší grafika, skvělý soundtrack prostě pecka.. Jediné co mě na Narutovi sere je čekat celý týden na nový díl. =)

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Poslední díl Doby Ledové je pro mne celkem zklamáním. Nebýt Sida, jeho babičky a Scrata, tak bych nedal ani ty 3 hvězdičky. Občas pár dobrých hlášek, jinak nuda.

Zelená míle (1999)

Jeden z mála filmů, kde mi tři hodiny utekly jako nic a jeden z mála filmů který mě dojme, i když ho uvidím posté. John Coffey je opravdu úžasná postava a při jeho popravě jsem v sobě nedokázal udržet slzu. Skvělé výkony Toma Hankse a M. C. Duncana.

Gekidžóban Naruto: Blood Prison (2011)

Kvalita nového Naruta filmu je hrozná. Strašně jsem se nudil a konec filmu mě taky moc nenadchl. Aby někdo mohl chodit a hýbat se s dírou v hrudi, to jsem ještě neviděl.. Chyb ve filmu je opravdu mnoho - Viz. komentář od TaanStari.

Góóól! (2005)

Jelikož miluju fotbal, nemůžu dát nic jiného než za 5*. Santiagovi se splnil sen. (S trochou štěstí) vystoupal až na světovou špičku fotbalu. :)

Kokosy na sněhu (1993)

Tenhle film mám moc rád a pokaždé když se na něj podívám mě pobaví. Kdysi jsem na to, koukal jsem na to furt. :)

Hačikó - příběh psa (2009)

Smutný a dojemný film. Krásný příběh o lásce mezi člověkem a psem. Myslím si, že málokomu se podařilo nerozplakat. :)