Červená Karkulka (2011)

Tak toto jsem myslím ani nedokoukala a určitě to nebyla žádná karkulka. Úplně jiný příběh (vlastně ani nevím jaký, nejde to poznat), který je jen zdlouhavý a nic z toho není.Nudné, dlouhé, bez nápadu.

Vánoční koleda (2009)

Dávám 5 z 5, jelikož toto není klasická, láskou cáklá vánoční pohádka. Je to jiné, je to nápadité a ano přiznám se, pouštěla jsem si to sama v bytě v noci na maximum volume a u toho prvního ducha jsem se i bála :D. Mohu jen doporučit ostatním, které nebaví ty ohrané, muzikálem posedlé a dobrotou překypěné příběhy.

Budiž světlo (2006)

Jako fanouška vánočních světýlek, mě tento film velmi zaujal :). Je to nenáročné, velice vánoční, americké a příjemné.

Annabelle (2014)

Očekáváte super novodobý horror, čekáte, čekáte, najednou se blíží konec filmu a stále nic. S panenkou to nemá vůbec nic společného. Je to trapná clona, které se fakt nebojíte. Bojíte se černého strašáka který se sem tam ukáže. Bála jsem se akorát u scény ve sklepě a dále ve výtahu. Jinak nudný zdlouhavý děj o ničem. Panenka je naprosto nechutná, odporná a nikdo by si ji nikdy nevystavil, vypadá jak vytažená z popelnice.

Vampire Academy (2014) odpad!

ajéje, co to bylo? Já jako věrnej fanda upírských filmů, jsem toto opravdu nemohla překousnout. Nemám ani slov jak tu blbost popsat. A to jsem si chtěla prve přečíst knihy, no ještě že jsem to neudělala, byla by to naprosté ztráta času. Snaha o prosazení dalšího upírského trháku opravdu nevyšla. Děs ctihodnosti, který jsem ani nemohla dokoukat.

Santa je úchyl! (2003)

Ze začátku filmu se vám možná santa nebude líbit, ale jen si počkejte a dodívejte se na to;) . Mě to přináší vánoční tradici, kterou nemůžu vynechat. Vtipné, rozumné, reálné.

Vánoční prázdniny (1989)

Dle hodnocení jsem čekala úžasnou zábavu, ale bohužel jenom další průměrná americká komedie, která mě moc nezaujala. Ale jedna scéna s problémem vánočního osvětlení domu mě vážně pobavila :D .

Pařba všech pařeb: Poslední kocovina (2014)

Pro mě parádní podívaná, už hlavně kvůli skvělým hereckým rolím, které se fakt nelišily od originálu. Minimálně trapných momentů a více srandy z dnešní doby. "Talking jay! " :D

Pan Wonka a jeho čokoládovna (1971)

Remake od Burtona zbožňuji, ale tento Wonka se mi dostal do hlavy. Úžasný Gene Wilder, který mě naprosto okouzlil.

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Film upouta, ale konec je zamotanej a nedava smysl. Jinak napeti v prubehu roste a krve je taky dost.