Daniel Landa - Vltava Tour 2003 (2003) (koncert)

Na Landovi jsem byl dvakrát a jeho koncerty na dvd jsem viděl všechny,ale i přes ty všechny vystoupení je Vlatva tour nejlepší kterou jel.

Nirvana Unplugged In New York (1993) (koncert)

Kurt je bůh,který bohužel odešel příliš brzy. Na druhou stranu je pro mě Nirvana dost přeceňovaná kapela,která rozhodně nedosahuje takových kvalit,jaké se ji často připisuji. Nicméně tento živák je skvělý a já ho viděl nespočetně.

Metallica - koncert v Nimes (2009) (koncert)

Jsem fanda Metly a tak jsem si tento živák nemohl nechat ujít. Měl jsem možnost na ní dvakrát vyrazit a můžu říct,že na živo je to mnooohem lepší a i když se říká,že je Lars jeden z nejhorších bubeníku,tak já to nepoznal a to jak na dvd,tak živě

Foo Fighters: Live at Wembley Stadium (2008) (koncert)

Foo Fighters jsou pro mě jedna z nejlepších a to,že jsem se nakonec nedostal na jejich vystoupení v Praze mě neskutečně sere. Doufám a pevně věřím,že se tato možnost ještě naskytne. Každopádně to co předvedli ve Wembley je to nejlepší co mohou vaše oči vidět. Dave je bombarďák a srdcař a já se klaním

Live in Bzenec (1991) (koncert)

Dan a jeho skinheads začátky. Orlík jsem na základce hltal o sto šest a když se ke mě dostalo video ze Bzence posadilo mě to na prdel. Koncert pořádanej pro "svoje"lidi měl parádní atmosféru a dost mě štve,že jsem to nemohl dát osobně.

System Of A Down: Rock am Ring 2011 (2011) (koncert)

SOAD řadím v mém žebříčku nejoblíbenějších kapel hodně vysoko. Serj je skvělý zpěvák a mám rád i jeho sólo tvorbu a to stejné platí i u Malakiana,ale SOAD je prostě jen jeden. Jejich koncertu jsem se zúčastnil i osobně, tak i proto dávám 5*

Slipknot (1999) (koncert)

Slipknot už poslouchám řadu let a dvakrát jsem se na jejich koncert i vydal,takže nemůžu jinak než dát plnou nálož

The Program: Pád legendy (2015)

Docela kontroverzní snímek,kde vylíčili idol cyklistky jako totální svini bez kouska citu v těle. Pokud je to aspoň z půlky podle pravdy,můžu s klidným srdcem říct,že bych si o Lance neopřel ani kolo. Ben hraje skvěle a chvílemi máte opravdu pocit,jako by to hrál sám Lance. Natočeno to bylo svižně a i když se o soukromém životě Armstronga nedovídáme skoro nic,tak to vůbec nevadí. Ústředním motivem je Doping - Lance -a celý film se ho drží jako klíště a i když nejsem fanouškem cyklistiky,tak mě tento snímek zaujal.

Malý velký muž (1970)

Po celý film jsem se nemohl zbavit dojmu,že sleduji Forresta Gumpa jen je jeho příběh zasazen do dob indiánu. Hoffman hraje slušně,ale jako herce ho nemám rád a moc dobře se na něj ani nedívá. Je pravda,že film je zcela bez emocí. Malý velký muž to prostě bere všecko celkem v klidu a to se mu dějí jen ty nejhorší věci. Usmál jsem se snad jednou,proto to nepovažuji za komedii,ale jen průměrný westernový film.