Welcome the Stranger (2018)

Jsou dny kdy si náhodně vyberete film a je prostě skvělý. No a pak jsou dny kdy si vyberete Welcome the Stranger. Něco tak hloupého a rádoby uměleckého jsem dlouhou dobu neviděl. Bylo to tak povrchní a přitom tak prázdné. Tuhle hodinu a půl života mi už nikdo nikdy nevrátí. Pokud bych měl přesto vybrat nejhorší věc na celém snímku byl byl to naprosto katastrofální casting. Na druhou stranu se mi aspoň líbila hudba.

Small Town Crime (2017)

Small Town Crime je sice taková malá a nenápadná kriminálka,ale o to více je kvalitní. Z každého záběru jde cítit s jakým zapálením film vznikal. Námět sice jede podle zajetých kolejích kde bývalý policajt,který má problémy s chlastem řeší zločin na vlastní pěst. Ve snímku je velké množství známých tváří a i když to nejsou zrovna hvězdná jména,tak všichni odvádí 100% výkon. Nad všemi se podle očekávání tyčí John Hawkes,který si celý film ukradl pro sebe. Po technické stránce se tvůrcům nedá nic vytknout,protože vše působí dokonalým dojmem. Kamera,střih,hudba,nebo akce. Závěrečná přestřelka je vynikající a nápad s ustřelenou čelistí cením. Za mne rozhodně spokojenost a rád snímek doporučím všem co si rádi pustí kvalitní kriminálku.

Kdo najde přítele, najde poklad (1981)

Komediální klasika,která podle mne patří k tomu lepšímu co Terence Hill a Bud Spencer natočili. Scénář je fajn a nabízí velké množství zábavných momentů a zajímavých postav. Samozřejmě není nouze ani o klasické rozdávání facek. Já se zkrátka výborně pobavil a 75% je zasloužených.

Táta je doma (2015)

Čisté 3* + jedna navíc za Willa

Daniel Landa - Bouře (2006) (koncert)

Landa má na koncertech vždy skvělou atmosféru a ta nechybí ani zde. Parádní koncert

Daniel Landa (2000) (koncert)

Klasika,která neomrzí