• Thriller

Ztracené (2003)

Po dlhšom čase kvalitný western. Tommy Lee Jones bol super. Ron Howard ukázal, že vie aj niečo iné ako Čistá duše a Apollo 13.

2 zbraně (2013)

Dobrý film, Hlášky boli ozaj dobré , no a ppredvídateľnosť deja mi nevadila.

Mořští vlci (1980)

Dosť ťažkopádne sa to rozbiehalo, dokonca ma chytali driemoty no od druhej polovice to tento film vytiahol na tri hviezdy. Priemerný vojnový film, s kvalitným hereckým obsadením.

Pot a krev (2013)

Po skončení filmu ešte dlho premýšľate, či sa to mohlo stať alebo nie. Ja len dúfam, že na takých psychošov nenatrafím. Inak film mal spád od začiatku do konca na rozdiel od cheyenea si nemyslím, že bol film zdĺhavý, bol akurát.

Strážní loď Sand Pebbles (1966)

Nechápem ako môže niekto tento film hodnotiť tak kladne. Prvá polovicxa filmu je strašná nuda, žiadna akcia proste nič. V druhej polovici sem tam výstrel ale je to všetko bez ducha. Vlastne celý film je akýsi nezmysel. Vojnový film si predstavujem inak. Dve hviezdy ... no raz pozrieť a nič, žiadny zážitok. Filmu chýba prakticky všetko , čo má mať dobrý vojnový film. Nezachránil to ani Steve McQueen. Mimochodom, hudba teda riadne píli nervy .

Titanic II (2010) odpad!

Ešte že sa nájdu televízie, čo sú ochotné, toto kúpiť, napríklad Barrandov. Možno to však dostali zadarmo, neviem. Ja len v skratke : réžia katastrofa ale niet sa čo čudovať, Shane Van Dyke a jeho Ďalšie výtvory sú toho dôkazom, herecké výkony? Tak ja som tam žiadne nevidel, a myslím si, že decká z ulice by to zahrali lepšie. To ručkovanie po vodovodnej rúrke ponad nejakú elektriku tak to bol ozaj výkon !!! Viac k tomu ani netreba písať.

Vyjednavač (1998)

Kvaôitný film, ktorý naplno odhaľuje akí nebezpeční sú pre policajtov ich vlastní kolegovia, ktorí podľahli peniazom z nesprívnych rúk. Hmm a nielen v Chicagu.

Odvážní (2011)

Ani si veru nespomeniem či som niekedy videla takýto emotívne ladený film. Dosť ma to zobralo a kedže som film pozeral večer dlho som nemohol zaspať.

Hon (2012)

ti88na to vystihla dokonale. Ešte dlho po skončení tohoto filmu som bol v miernom šoku. Takéto niečo sa môže stať každému a kdekoľvek.

Hrůza na jevišti (1987)

Bolo to bezduchý horor, skoro taký zlý ako to divadlo, čo nacvičovali. Herecké výkony pod psa. Viac čo k tomu povedať, Dve hviezdičky až moc .