• Thriller

Pesničky z Repete (1983) (pořad)

Super spomienka na staré hity. Nevadí mi ked má niekto rád puk alebo inú nezmyselnú hudbu. len ma zaujíma ako si ju budú spievať za 20 rokov.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Prečo nie ako oddych. A máte zaručené, že tí dobrí vždy vyhrajú

Panelák (2008) (seriál) odpad!

Ak sú za toto platení študenti tak to beriem ale keď sa dajú do takejto kraviny zlanáriť starí harcovníci tak je mi ich ľúto. Ale je mi vôbec ľúto toho , kto to financuje. radšej nech si kúpi nové auto.

Sladká Laura (2005) (seriál)

Zo začiatku sa zdalo, že bz sa to dalo pozerať no potom sa to zvrhlo na klasickú juhoamerickú nič nehovoriacu, bezduchú hlúposť

Simplemente María (1989) (seriál)

Dávam jednu hviezdičku . ale len preto, že toto bol prvý z tých nemožných hlúpostí.

Ip Man (2008)

Tento film ma dostal a nielen tento ale aj jeho následné voľné pokračovania. Krutá realita vojny a bojového umenia, všetko zladené. Film prakticky nemá hluché miesto.

Gattaca (1997)

Zaujímavý námet a takisto dobrý spád.

Zdivočelá země (1997) (seriál)

Ďalší podarený seriál českých tvorcov. Musím povedať, že som bol miestami prekvapený ako to vlastne v 50 - tych rokoch fungovalo. Osudy Antonína Maďeru by mali byť mementom pre túto generáciu aby k niečomu podobnému už neprišlo.

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Myslím si, že je to jeden z najlepších seriálov aké som kedy videl. Spôsob natáčania ako aj výkony hercov sú fantastické. Osobne som mal pocit, akoby nikto nič nehral ale kameraman bol náhodou blízko a točil realitu. Už som celý seriál pozrel kompletne dva krát a stále som mal nové zážitky zo sledovania deju. Humorné situácie sú perfektne zladené s realitou četnického života. Proste pre mňa je to jednička.