• Thriller

Chata v horách (2012)

No ... tak raz sa to dá pozrieť, no kam na tie nápady tí američania chodia. ??

Nespoutaný Django (2012)

To ako Tarantino sám seba poslal do večných lovíšť nemalo chybu.

Osudový dotek (2004)

Ešte dobre , že takéto schopnosti sú nereálne tak ako celý film. Ale na druhej strane nebolo by na škodu vrátiť sa vždy ked sa niečo nepodarí.

Vyvolený (2000)

Tak čudujem sa len tomu, že sa Bruce Willis dal nahovoriť na takúto hovadinu. Ak by som sa chcel niekomu pomstiť tak mu doporučím tento film. Absolutne spomalené bez šťavy. Tí čo dali 5 * musia byť poriadny filmoví maniaci alebo... No čo už, každý má vkus na niečo iné. Viac ako 1 * nedám a od odpadu tento film zachránila len skutočnosť, že som ho dopozeral.

Misery nechce zemřít (1990)

Z takýchto filmov mi je fakt zle. Ocitnúť sa vrúkách takej ženy , tak to je sila. Brrrr ani za svet.

Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (seriál) odpad!

Absolútny odpad. Kde sa stratili výborní slovenskí herci? S Českou verziou sa to nedá porovnať. Všetky kópie treba spáliť aby už nikto nevidel čo za brak dokázali vyprodukovať.

Proposition (2005)

Mám rád westerny, ale toto ma nezaujalo.

Střepy v hlavě (2008) odpad!

Silou vôle som to dopozeral do konca, nie preto, že by som to nemohol vypnúť ale chcel som vedieť o čom to vlastne vo filme točili. kedže režisér mal asi sám v hlave črepy tak nemôžem dať ani jednu hviezdu. je to jeden chaotický nič nehovoriaci snímok bez deja. Ak mal POMO z tohoto filmu zimomriavky tak asi nebol v dobrej kondícii ale pri tomto filme spal , čomu by som sa nečudoval.

REC (2007) odpad!

Stupidita 1. stupňa. Toto nedokáže len tak niekto vymyslieť, musí to mať v hlave trochu pomýlené.

Plivu na váš hrob (2010)

Po dlhšom čase som videl kvalitný horor. Skôr, parádne realizovaná pomsta. Bez ohľadu na nejaké ľudské práva pre zločincov, toto by si zaslúžili všetci násilníci a to pekne verejne. Potom by sa už ženy nemuseli báť znásilnenia.