• Thriller

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

asi do 250 dielu sa to dalo pozerať, no potom sa to zvrhlo v niečo čo sa nedá nazvať nijako iba odpad.

Legenda 17 (2013)

Výborný film, oveľa lepší ako podobný americký "zázrak na ľade". Oplatí sa pozrieť. Verbal , Ty sa nepleť do politiky tie tvoje rádoby politické drísty a komenty k filmom nemajú výšku. Škoda len, že tu nie je nikto kto by ťa už konečne zrušil. debilko.

Vinnetou (2016) (seriál)

No musím povedať, že od knižnej predlohy je to na hony vzdialené, vlastne okrem mien to nemá s knihou nič spoločné. takže som sklamaný. Na druhej srtrane sa to dalo pozrieť ako béčkový western. Ak mám však porovnať westerny točené bez použitia akejkoľvek techniky s týmto, kde možnosti boli obrovské tak, tento nový "Winnetou" je hrozne slabý film. nakoniec ešte jedna vec, rozhodne byx som tomu nedal názov Winnetou.

Osm hrozných (2015)

O hodinu kratšie tak by to bolo celkom fajn.

Americký sniper (2014)

Nie som milovníkom vojnových filmov z Iraku. No tento sa mimoriadne podaril. Od samého začiatku až po koniec.

Kandidát (2013) odpad!

Takže. Jonáš Karásek by mal natáčať niečo ako farmár hľadá ženu alebo niečo podobné. Toto čo som videl bola nechutná kopa vulgarizmov, ktorými sa asi snažil zaujať hŕstku krčmových povaľačov, ktorí to snáď aj ocenia. Ja len dúfam, že už nikdy nebudem niečo podobné vidieť. Ak sa na Slocvensku budú točiť len takéto braky tak nás ochraňuj ...

Piraňa 3D (2010) odpad!

Mám rád horory ale toto bol stupidita najvyššieho rangu. Alexandre Aja tu vložil asi svoju nočnú moru. No proste toto je film na , ktorý treba zabudnúť.

Zvrácený (2002) odpad!

Na tento film sa fakt nedalo pozerať, Kamera bola zrejme pripevnená na nejakom psovi, Ten neustály pohyb tak rušil, že ma boleli oči. tento film by mali schovať niekde hlboko do trezoru a už nikdy nevybrať.

Kameňák 4 (2013) odpad!

Tak toto bolo to najhoršie dielo zo všetkých kameňákov. Akosi došla inšpirácia. Chýbalo tomu asi všetko, to čo bolo v predchádzajúcich dieloch. Mám pocit, že režisér mal prestať v najlepšom, lebo toto čo stvoril je skutočne odpad.

Děsivá předpověď (2009) (TV film)

Efekty v tomto filme boli obyčajná bieda. herecký výkon Brittany Murphy, tak neviem, či to vôbec nazvať nejakým výkonom.