Horší než smrt (2007)

Zatím jsem nikdy na pohřbu nebyl, ale jesli jsou takhle šíleně zábavný, tak se je začnu navštěvovat pravidelně

Hoří, má panenko (1967)

Esenciální dokumentární výprava do období života prapředků současných voličů SPD.

Hostel (2005)

FIlm má několik dějových linií: Soulož, soulož, soulož, soulož, japonka a oko na špagátu, malí slováci jsou závislí na žvejkačkách a japonka má ráda vlaky

Hra (1997)

To si mě zase někdo povodil, jako slepýho koně. O to hůř, že kůň by se takhle zblbnout nedal a navíc má většího pinďoura

Hrabě Monte Cristo (2002)

Nejslabší a nejdebilnější adaptace nejlepšího románu o pomstě. Já myslel, že by celý děj měl spět k vrcholu a místo toho jsem z nudy dospěl k vrchulu já

Hrabě Monte Christo (1975) (TV film)

Je to tak napěchované hereckými hvězdami, že z toho mohl vzejít další vesmír. Ale byl bych v něm hvězdou já? P.S.: Snesl bych to i o hodinku delší.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Chci českou adaptaci. Člověče nezlob se by bylo fenomenální!

Hra na oliheň: Výzva (2023) (pořad)

Esence vychcanosti, zmrdství, odvahy, hlouposti a guilty pleasure zábavy.

Hranaři (2011)

"Hoši, co kdybysme si natočili film o nás, víš vole!? Najmeme ty jelita z těch seriálů... Třeba z Růžovky a Pojišťovny, tam jsou super umělci. Dobrej nápad vole, najmeme ty šuliny. A k tomu Třísku, von hrál v tý Americe. Jojo a mohla by tam bejt nějaká drsná hudba, víš vole, ať to vypadá, že jsme drsný. Tak jo vole. Scénář napíše Pepa, víš, jak pro nás píše... Ale vždyť píše jenom ty píčoviny pro Blesk! Hlavně, že píše, ne vole! Tak když už píše, udělá i film, to je přece stejný.. Máš pravdu vole a prachy by moch dát ten teplouš, co o něm byl ten Čech mejd men... takhle nějak to asi vzniklo

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Sice je to postrádá jakoukoli logiku, stejně jako spuštění další řady Superstar, ale nemůžu si pomoct - je to zábavný. Obzvláště Walterovi excesy: "Vzal jsem si jed. Pokud to přežiji, musí mi být do hodiny podána protilátka. Neprodleně!" .... o půl hodiny později, když nebezpečí pominulo, ale otrava zůstala: "Když jsem vám oznamoval, že mi musí být do hodiny podána protilátka, nevšiml si někdo náhodou kolik bylo hodin?"