Začátky (2010)

Takové .. začátky .. prolínající se příběhy otce/gaye, syna, matky, přítelkyně; příjemně navazující, zbytečně nematoucí. Všechny hlavní role jsou dle mého názoru velmi dobře obsazené a příběh pomalu plyne a plyne. Nicméně nenudí, příjemně kolébá, tu jste šťastní, tu zas pomalu natahujete moldánky .. holt takový je život lidský. Za mě doporučuji k romantickému večeru či při bolístce na srdci (ale spíš tu první variantu prosím).

Kovbojové a vetřelci (2011)

Začátek sliboval zajímavou podívanou, neotřelý námět i koukatelné hlavní postavy. Z příběhu se stala jakási hořkosladká podívaná u níž si nakonci už opravdu přejete, aby rychle skončila. Námět se přemele do hloupého patosu a hlavní postavy? Škoda mluvit, kluci bonďácký i jonesovský jsou sice pořád charismatického vzezření, ale úlohy jim autoři tohoto paskvilu nenavrhli dobře. A Olivii snad radši ani neměli vytahovat, ta tam snad byla jen pro svoji krásnou tvářičku. A aliens? Ty byli jediní masakrózní, doslova!

Jak vycvičit draky: Dar Nočního běsa (2011)

kvalitou se opírající o původní film, velmi příjemný a vtipný vánoční příběh - i když o Vánocích nepadne jedno jediné slovo

Doba ledová: Mamutí Vánoce (2011)

Líbilo se asi tak napůl, veverka opět nezklamala, zbytek party se drží zajetého standardu a nějak extrémně nevybočuje příběhem z řady krátkých filmů určených k připomenutí Vánoc, Velikonoc apod.

Kamarád taky rád (2011)

fajnová holčičí podívaná, kamarád taky rád, příběh příjemně odsejpá, Justin i Mila tvoří velmi zajímavou, vzájemně se doplňující dvojici, která po všech překážkách, jež jim život postaví do cesty, zjistí, že je přeci jen lepší zůstat spolu

Fallen (2006) (TV film)

ze začátku to vypadalo na velmi zajímavou jízdu, bohužel časem (film má celkem 3 části) se příběh rozplizne do hloupých a vcelku zbytečných scének, myslím, že by celé story víc slušela kratší stopáž a rozhodně promakanější filmové triky, hlavní herecké role příjemné a dobře zahrané

Barbar Conan (2011)

na tomto remaku není kromě koukatelného hlavního hrdiny vůbec nic dobře, už jen narození velkého bojovníka vypadá spíš na domácí zabijačku se selátkem, než na porod dítěte, celý příběh je poskládat z jakýchsi úseků, které nedávají jako celek moc hlavu a patu, hlavně že všude stříká hromady umělé krve a všem protivníkům tak pěkně křupou lebčičky, ještě že tam byly milostné scény, jinak už by ten film opravdu stál za největší bačkoru

Teorie chaosu (2008)

Příjemně utíkající životní příběh o tom, že ne vše, co si naplánujeme, musí vycházet a neplatí to jen u time managementu.

Jiná země (2011)

téma Planety Země č. 2 zní velmi zajímavě a i když se prolíná celým dějem, nosným prvkem zůstavají lidské příběhy, trošku mi vadila kamera, ale triky, hudba i herecké výkony výborné!

Hra (1997)

Pojďte pane, budeme si hrát! A ne jen tak ledajakou hru, pěkně si sáhneme na dno svých možností a pokud možno tak věrohodně, že už nebudeme vědět, kde je hranice mezi realitou a "hraním".