Popírání holocaustu (2016)

Moc komorní na tak silné téma, ale vůbec ne špatné. Po natvrdlém Světu podle Daliborka velice příjemná změna. Herci jsou dobří, ale trochu mi tam chybělo víc emocí. Já být Židem, tak bych asi jen tak nečinně nepřihlížel očividné lži. To bych ale taky u soudu nemusel vyhrát. Havel by plesal.

Gamer (2009) odpad!

Větší blbost aby člověk pohledal.

Svět podle Daliborka (2017) odpad!

Toto hodnotit jinak než odpad asi ani nejde. Zakomplexovaný hloupý Dalibor si vybere extrémní pravici, aby sám unikl z reality a popřel svou ubohou existenci. Ale jako strana SS (Silná Strana) a některé gagy vážně k pousmání - až nevěřím, že by to byl hlavní protagonista schopen sám vymyslet. Otčím Vladimír je ztělesněné zlo. Ale zajímavé poznatky - 2.světová začala roku 1933, kdy mezinárodní židovstvo vyhlásilo válku Německu. Gabčík a Kubiš nejsou žádní hrdinové, ale atentátníci. V Osvětimi se regulérně hrál fotbal, to nevíte? Je mi toho člověka moc líto.

Imperium (2016)

Nebylo to vůbec špatné. Radcliffe to zahrál opravdu dobře. Znovu bych se na to asi nepodíval. Good night white pride.

Mlha (1980)

Další věc, co mě minula. Carpenter mě celkově moc nebere, neumím si to vysvětlit.

Věc (1982)

Výborná hudba od Ennia, ale jinak nic světoborného v mých očích.

Zákon gangu (2002)

Typický negerský film o dealování. Dá se to zkousnout, ale velice nic nečekejte. Viděno v českém dabingu. Dle skutečných událostí? No, snad ke konci to trochu graduje. Herci hodně slabí. V originále se to jmenuje Paid in full, což je zásadní rapový track od Eric B & Rakim.

Trestanec (2017)

Překvapivě dobrý film z vězeňského prostředí. Lannister + White pride.

Den, kdy se zastavila Země (1951)

Mimozemšťané chtějí mír víc než my! Naléhavá agitace za celosvětové blaho v komorním hávu. Neschopnost lidstva se dohodnout na takové banalitě jako je setkání zástupců všech států výborně odhaluje problémy studené války a nejen jí. Hudba je také super, hned od začátku naladí a je nevtíravá po celý film. Snímek s přesahem, který jen tak nezestárne. Lidstvo se ale bohužel vůbec nepoučilo. Bezohlednost vládne světem! GORTa na vás na všechny!!! Rozhodnutí je na vás...

Strážci Galaxie (2014)

Tak po druhém shlédnutí 1 hvězdu přidávám. Za výborný OST, Groota+Rocketa. Na druhý díl určitě mrknu.