Equalizer (2014)

Denzel jako obvykle ve velmi dobré formě. Pomalejší rozjezd, ale pak to pěkně odsýpá. Bavilo mě to od začátku do konce, takový správný moderní Robin Hood. Mám rád nekompromisní hrdiny a tady to funguje super.

Ronaldo (2015)

Nejsem jeho fanoušek, ale musí se respektovat, co dokázal a jak za tím šel. Jeho kvality na hřišti jsou nezpochybnitelné. Připadá mi, že se snažil spíše vyobrazit svou rodinu. Nedivím se, že od něho movité modelky utíkají - rodinu má totiž psycho! Matka, která ho nechtěla, otec ochlasta, bratr nämlich to samé. Až mi ho bylo líto. Jorge (jeho agent) mi paradoxně přišel nejlepší z celé té trapné enklávy. Jo a po jeho synovi neštěkne pes. Po fotbalové stránce. Mark my words. Ale jedno máme společné - když přijdu domů z práce, tak mám rád klid:)

Chraň nás od zlého (2014)

První polovina filmu je úžasná, Bana je famózní herec, už dlouho jsem se tak nezasmál při dialozích mezi parťáky. Hlavně hláška o Doors v Zoo a jejich "fanynce" mě dostala. Bohužel druhá polovina, prakticky od okamžiku, kdy začnou přicházet detektivové zlu na kloub , není až tak strhující. Líbí se mi mix duchovna a fyzična. Určitě stojí za shlédnutí. PS: Není mi po chuti, co filmaři udělali s mou nejoblíbenější skladbou od Morrisona:)

Kytice (2000)

Tak Jakubisko mě tady překvapil, dobrá práce. Určitě zábavnější forma než učit se to nazpaměť ve škole. Vodník to u mě vyhrál na celé čáře.

Narcos (2015) (seriál)

Výborný seriál, 2.série už mi připadala rozvláčná, ale vážně super. Parádní mix skutečnosti a fikce, dobře vybraní herci.

Automata (2014)

Dost podhodnocené sci-fi, zajímavý námět. Asimov potřeboval tři zákony (potom doplňované o další), tady si vystačí se dvěma. Nízký rozpočet je sice znát, ale i tak je to obstojné.

Legenda o Tarzanovi (2016)

Stupidní příběh pokazil to, co mohlo být dobrým filmem. To by to ale musel režírovat někdo jiný.

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Ritchie to prostě umí. Je to v prvé řadě zábava. Neúnavná akce. Výborný soundtrack. Ladí to. Alicia Vikander má sexy chrapláček.

V mysli vraha (2015)

Neurazí. Veškerá pozornost je soustředěna na Hopkinse, který film táhne. Nic, co by vám utkvělo v paměti delší dobu.

Jason Bourne (2016)

Už to tady bylo xkrát, sice to pořád funguje, ale stejně by člověk chtěl víc. Zápletka není moc chytlavá a tak o Jasona zájem brzy opadne.