Peytl

Peytl

okres Liberec
Ano, jsem pořád bytost, afektovaný kominík a v neposlední řadě kulykův nevěrný a labilní milec... seksemssexem

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 17.12.2016  12:57

Planeta opic (nebo co to mělo být) už zažila lepší časy. Naprosto zbytečná zhovadilost.

• 10.11.2016  22:48
    Hvězdná párty (TV pořad) (2016)

Kvůli tomuhle podřadu jsem zmlátil kočku... stydím se ovšem víc za to, že jsem viděl, byť v deliriu, sekvenci takové neskutečné sračky, která jde ruku v ruce s Parťákama. No, je zřejmě čas zesnouti, neb se hroby vrtí otáčenými.

• 23.9.2016  00:11
    Pečeme podle hvězd (TV pořad) (2016)

Pořad, který svou jedinečnou demencí konkuruje snad jen vodnaté hlavě Kastráta, místnímu multiúčtu, pedofilovi schvalujícímu vraždu malé holky... no, hnus.

• 1.5.2016  14:17
    Začarovaná láska (TV film) (2007)

Chýlková ve své životní roli šeredné krávy disponující hlasovým fondem černouška Armstronga, pták Nemrdák a hudební podkres opakující se každou minutu. Nepochopitelně neuchopitelné... děsná debilita.

• 10.4.2016  14:38
    Panenka z vltavské tůně (TV film) (1976)

Koukám, že v šestasedmdesátém roce se muselo žít. Kam člověk flusnul, tam čuměl vodník či vodnice, samá pařba a bezva zpěvy. V bolševickým Československu mohla navíc aspoň v pohádce přísná paní hrnčířka klidně neschválit mladýmu cucákovi cácoru z protějšího břehu. Takže hvězdu navíc za fašistickonacistickou, xenofóbní a extrémistickou drobnou podnikatelku. Dnes by ji zavřeli.

• 31.3.2016  22:34

Již druhá tendenční mrdka dnes večer, gratuluji Čt a příteli Klofimu. Hodnonit nehodlám, neb není jak, respektive nelze hodnotit do záporných čísel. Basto, nelez mi na profil, nebo tě znáckuju a zxenofóbuju. Já jsem ten, před kterým tě matka varovala.

• 15.3.2016  00:00
    Dům v růžích (TV seriál) (2002)

Naprosto nezvládnutá adaptace, šílení herci, neskutečné dialogy, každou minutu trapnost a nelogičnost. Bylo by to tragické i na české poměry devadesátých let, hnus fialovej. Snad na ty čuroty a kuneroly, co mají tuhle zhůvěřilost na svědomí, pošle Štefan Pennywise! Hvězda za dům, i když takovou sračku již pražští devepoleři plácají taky třikrát do roka.

• 7.3.2016  23:03

Tenhle film bych měl mít zakázaný. Vlastně jsem si ho sám několikrát zakázal. Vždycky. A stejně pokaždý čumim a kňučim jak třínohý štěně.

• 6.3.2016  16:54
    Ohnivý kuře (TV seriál) (2016)

Vypadá to děsivě, skoro stejně děsivě, jako je děsivá vypracovaná postava Agáty Prachaře. To zase bude mazec. Nehodnotitelné. EDIT: 21.3. Hodnotitelné, odpad úplně stejný, na jaký jsou již autoři scénáře zvyklí.

• 1.3.2016  16:42
    Oscar 2016 (TV pořad) (2016)

Řešit to, kdo a proč měl plešouna dostat a komu se s ním měla maximálně provést kolonoskopie nechám na jiných, od toho je zde (a nejen tady) akademie, která je plná hlav pomazaných, fundovaných a s klasicky překrásnou lebkou. Stejně jako u nás, kde rozhodují například o populární hudbě takové kapacity, jakou je bezesporu například Leona Marešová. Ano, svět se v prdel obrací. A protože my vlastníme Leonu, Rakušáci Končitu Buřtovou, tak bratři zpoza velké louže nás znovu všechny trumfli a po nepovedeném mixu zmíněných monster vyrazili (po druhé) do světa s kreaturou Rockem. Takže protivný a buzerantsky afektovaný projev ovládl půlku přenosu, druhou zabraly tělnaté adolescentní skautky, ovšem správného původu. Pláč černých celebrit, které zase ojebal bílý muž, to už byla opravdu jen trapná švestka na tak již dosti přetrapném dortíku. Příště se bude losovat pořadí, ve kterém se budou vyhlašovat výsledky, feministky si už brousí piče. A děkuji Zářícímu, že před lety tvůrcům sochy rytíře vnuknul myšlenku a nechal je mečem zakrýt jeho vyleštěný peníz. To by byl poprask! Chtělo by to rovněž kvóty a připravit pár tisíc nových kategorií. Radit například cenu největší afro, nejblběji držený kvér,… to mi nepřísluší, byl bych nazván náckem a už jen proto, že se jednalo o 88!!! Oscara se multikulti kaji. Snad i okulti.

• 16.2.2016  13:24

Tak buď se emzáci teleportovali na planetu Zemi na babetě, jako mistr Zvěřina blahé paměti do Prahy, protože jinak si nedokážu představit, jak by bylo možné, aby je mariňáci dostali flusačkou. Anebo se nám jen naftařská lobby snažila vnutit myšlenku, že pokud budete jezdit na vodu, potáhnete se staženým vocasem do prdele. Úplně jasno v tom bez nějaké vhodné rekonstrukce nebude nikdy. Poněvadž je ale téma napadené planety z vesmíru použito osmkrát z šesti scifi snímků, my si ukradneme raději Kulhoše a srovnáme armády a technologie za pomoci fádního stroje času. A jsme tam… jistě už stejně jako já vidíte, jak je kapitán jaderné ponorky zsinalý strachy, že mu až sonar zaskočil, hned co zahlédl periskopem na břehu vozovou hradbu. I velitel M1A2 se v okamžení pomočil, když jeho věž dostala přímý zásah řemdihem. A je mi až trapné hovořit o katapultujícím se kopilotovi z eaglu po spatření interkontinentálních praků. Zkrátka precizně zmáklý souboj technologií. Dál bych se s tím asi nesral, samozřejmě je to zhovadilost, ale to je tak nějak už běžný standard. Tenhle špičkový námět byl doplněný o klasickou skákající kameru (ale opravdu megakrutě jeblou), dialogy odposlouchané v Opařanské léčebně a trapně přehrávaný patriotismus. Paradoxně se však u takových chujovin bavim. Neznám lepší pocit, než se zechcat smíchy po vyřčení nějaké drsňácké hlášky pronesené za pomoci hranaté brady a dramatického pohledu smrťákovi do tváře. Proč tomu nenapálit tři, co?

• 28.1.2016  13:28
    Ant-Man (2015)

Ondřej Sekora by do téhle zvrácenosti (od slova zvracet, rozuměj blít) jistě alespoň zakomponoval nekompromisního mravkolva Ťutínka, ale to by se zřejmě američtí a jiní parchanti zesrali strachy, pročež se stalo nevyhnutelné. Ondra jim ze záhrobí nepomohl. Vzniklo tak dvouhodinové infantilní utrpení určené pro nepříliš chytré děti. Pro debilní fracky. Neskutečně trapné pokusy o vtípky, dialogy jak z céčkových sraček a nepříliš živě vypadající gumoví mravenečci. Jo, tak to tam všechno bylo, asi proto má nevtipný, nemastný a neslaný mravenečník 75%, protože výše jmenované atributy jsou společností žádány a úspěch takové kokotiny je zaručen. Příště bych gumavence nechal bez nohou a mohli by po nakopnutí pískat, mluvit by se taky už nemuselo, stačily by praskající bubliny z nosu a věřím, že se další superpičus vyšvihne nad 100%. Že to není možné? No, i já doufám, že se mi to jen zdálo. Dvě pizdy dávám jen proto, že dnes nechci ještě více traumatizovat zmíněné děti, když mají pololetní vízo plné šestek a vodnatou hlavu. No, a taky trochu za ztracenou Evanželínu.

• 18.1.2016  22:09

Co to bylo kurva za mlžení u každýho ničeho? To mě poser.

• 9.1.2016  00:29

Všem, ale opravdu všem nepřátelům, tedy vlastně celé planetě, snad jen kromě dua AA (přátelům alkoholu a Alzheimerovi) přeji, aby se jim stalo to co mně. Tedy to, že v mém standardním stavu nefunkčních neuronů týlního laloku přečtu leda hovno. Někdy dvě…a mám i rekord. Ale dosti vychloubání. Zkrátka jsem svým šíleným sklivcem pohlédl do programu a skrze mlhovou duhu spatřiv Kozy útočí, zařval jsem touhou… i jako pravý skaut jsem nelenil a připravil penis pro sexidiscohrátky. Vše připraveno, provázek, rybička, sirka a kilová tuba s ondulovanou indulonou, jenže…všude se jen digitálně píchá, pravda, jen já v šoku analogově držím v pinzetě umřelý peníz a proklínám všechny (dva) Cyrily a Metoděje, kteří mě se svou hlaholicí dokázali dokonale zmást, ano, i mě, svatého. Peytlzaplať nás brzy kulturně obohatí kobylky z Afriky, a pak se již nikdy nestane, že bych byl zklamán skrze název díla. Díky intelektuálnímu přetlaku od koberečků bude i Barbánek krvavej mazec a útočící vosy, ty vole, Ahmede, to bude nekřesťanský dildo. Film stál za píču stejně jako je Alláh Aghbar.

• 5.1.2016  23:26

Ale ne, zase tak Hrozný to nebylo. Ale ta slavná osmička mohla být dvakrát lepší než ovčáci čtveráci, pak by byl ovšem výsledkem čurák na kvadrát..., ale dosti mých dokonalých matematických hříček. Roztahanější střeva jsem snad zaregistroval jen u Kila Blila, a ač každý interleguán předčasně ejakuluje u každého sebeblbějšího dialogu, protože Kventin pičo, tak po takové dávce nicneříkajících blábolů by musel mít všechny tři koule vyždímané, já si všechny čtyři rozmáčkl nudou a byly to kruté hodiny. Nakonec i snímek ukázal, což je zřejmé, že koule bolí všechny stejně bez rozdílu barvy kožešiny, snad jen vodníkům je to u prdele, to jsou mlíčňáci. Ty kurvy zelený. Zeloameričani. Nicméně srát na rasy, což ovšem Kventin nepochopil a pořád mě tím ubíjí, což je čistě můj subjektivní názor, ale mě tím neskonale vytáčí do vrtule. Jak bylo stokrát napsáno, jsem jako další triliony pro zkrácení stopáže u samé prdele a bylo by to za bůra. Netvora od VHS mám převelice rád, ale stejně mi to trošku zavání z hovna bičem a pozérstvím, kteréžto přejímají jeho nekritičtí a záhadně vnitřně rozervaní fanoušci, aby jim vyrostlo o osm hrozných čísel péro. Nestane se tak, želpeytla. Čtyři pizdy dávám vlastně jen skrzevá Kurta Džeka Russella, zbytek ansáblu mě více či méně sral, včetně mého černého oblíbence. Ta monotónnost je více než zřejmá a nebýt rejžou výše zmíněný pošuk, možná bych to po půl hoďce zabalil. Na Džanga se vždy rád mrknu, tohle si už nedám, tedy je má veledůležitá čtyřka za Osmičku vlastně fajn a plně adekvátní.

• 5.1.2016  22:35
    Futurama (TV seriál) (1999)

01011100101 a kurva!!!

• 1.1.2016  15:58
    Tři bratři (2014)

Omluvou pro takovou diletantskou blamáž nemůže být dle oficiálního obsahu ani to, že vše údajně pochází z péra. Konkrétně z péra Jardy Uhlíře, toho času s koulemi ve Svěráku a ve svěrací kazajce. Přesto si dovoluji tvrdit, že i podprůměrný penis kdejakého impotentního debila z ústavu, by byl schopen sesmolit duchaplnější texty a lecjaká hluchá pizda by na porouchaný xylofon vyloudila mnohem libozvučnější melodie. U takových disharmonických výtoků, přitom paradoxně o třech tónech, se může přiblble usmívat maximálně jen Vojtík Dick. Ale dosti averze, objektivita, to je oč zde běží. Přitom jsem mohl být ušetřen, zlí jazykové tvrdili, že se jedná o stupiditu nejvyššího levelu, jenže já blb jim nevěřil.Protože jsou přece zlí. Nevěřil jsem ani svému instinktu. Možná se vám zdá, že reaguji přehnaně a že jsem hysterický a melodramatický pošuk. Jenže… jenže třeba ta holubí píseň mi z hlavy jen tak nezmizí. To je zralé pro Štrasburg. O veselých multikulti odkazech, ve kterých se vlk nažere a mladá červená koza zůstane celá pro zeleného lesnického adjunkta Ahmeda, raději ani nepřemýšlet. Pokud by platilo jak na Nový rok, po celý rok, žádám eutanázii.

• 31.12.2015  11:23

Pan Jiří řečený Verbitch, mně sebral jak Meresjeva se všemi useknutými údy včetně prdele, Dikaprovo zlepšení se od Titanicu, tedy alespoň co se týče hypotermie a vůbec všechna draze vypocená moudra, kterými jsem vás chtěl oblažit. Má pak cenu vůbec žít? Jenže jak se zabít, když je ve filmu jasně znázorněno, že je to vlastně nemožné... no, tak si aspoň zakrákorejme... Leonardo netuší, jak jim kožich nesluší. Ať sněží či leje, ví, že hezky hřeje když mráz kouše do uší. Brum, brum, brum, o čem se zdá medvědům? Hlavu, zadek, nohu schovej do brlohu... Ale jinak se mi to opravdu mocinky líbilo.

• 31.12.2015  10:21
    Creed (2015)

No, do tý parodie na kočkovanou o dvanácti kolech to bylo jen mírně trapný, pak se to klasicky a tradičně zvrhlo. Ale, kurva, nejsou už vosumdesátky, viděl z vás někdy někdo box?

• 30.12.2015  16:59
    Hvozd (2015)

Je to jasné, až na přelomu roku jsem dospěl k jisté znepokojující myšlence. Geografický výskyt nás dvounožců má poměrně zásadní význam na takzvané lidské předposranosti. Důkazem jsou mé oblíbené tlamy (například pítrnášpán, pchedon...) žijící v Horních Polomech, ale i miláčci z Dolních Polomů (tmavýrobert, forsíťa...). I přes určité rozdíly mezi těmito vybranými vzorky, hlavně co se týče výše zmíněného výskytu, jsou prakticky oba kmeny stejně posrané už u zaslechnutí písmena B ve slově BAF. Takže zatímco si děti v Horních Polomech myjí posrané negližé, tak v Polomech Dolních je už nasráno ve dveřích. Jak říkám, rozdíly jsou minimální. Pokud chcete tedy znát erudovaný a fundovaný názor někoho, kdo si nelebedí v rozmazané stolici po vlastních zádech, pak jste zde správně. Ano, my tvrďáci z Kyselé Prdele jsme se totiž u Švankmajerových Otesánků tlemili tak, až jsme se zechcali jak sněhuláci. Zdálo by se, že pokud jsme se všichni sešli u valchy, pak je finále téměř stejné. To je ovšem krutý omyl. Nebo je snad běžné si plést tak snadno tělesné otvory? No, potěšpeytla. Ovšem abych nebyl za umrdánka, opravdu jsem byl zhruba šest minut naplý a taky se mi moc líbí svítící kosa.

• 10.12.2015  00:18

Obě rozdivočelé pizdy pouze za závěrečný song k titulkům a zbytek? No, jasně, teror. Taky se mi líbilo, že byli členovci politicky korektní a hlavně, že nepíčovali něco o pedofilovi, jehož zástupci nás v budoucnu obohatí. Zlatý prciny... tak pravil svatý.

• 1.12.2015  14:33
    Očima Josefa Klímy (TV pořad) (2014)

Nepochopitelná metamorfóza solidního novináře v Laďu Hrušku, stáří je opravdu nepěkná věc. Mohl bych vyprávět, ale bez figuranta, který mně včera někde zemřel to dost dobře nejde. Kdybych si alespoň vzpomněl, kde vydávají nové...

• 25.11.2015  22:26
    Zlatá mládež (TV pořad) (2015)

Tak, hmmm... jakoby, jakoby, prostě, eééé, prostě, jako prostě, jakoby, jakoby. Želpeytla to prostě jakoby nebylo, bylo to opravdu a tím myslím vopravdu. Vedle žánru dokumentární by mělo býti dopsáno sci-fi, velice špatné sájfáj. Prostě jsem jakoby rád, že prostě při zvracení si jako, ééé, jakože nepobleju jakoby vlasy. A to jsem o ně prostě nepřišel jakoby v solárku. Á dost! Ale kecám, šeredná za tejden tlustá vysolárkovaná píča, co vypadá v deseti na pade, rákoska s jitrnicí na palici, kterou vidět staří rákosníci, zavřou večerky a zabijou se bambusovým výhonkem, a neidentifikovatelný odporný buzerant s nijakými idioty za prdelí... no, to je sonda.

• 22.11.2015  23:58
    Fotograf (2015)

Dobrý den, já jsem tady kvůli mrdu... krásná replika. No, i když... Karel, budějcký bard (toho času zámecký pán a věčně mrtvý Rus v holýmúdu) to nepodal tak, jak bych si od Saudka představoval. Ano, toho Saudka, kterému bych chtěl být trojčetem. Jasně, dvojčetem ne. Kromě jím vyhledávaným předimenzovaným prdelím bych chtěl vlastnit aspoň metr čtvereční jeho stěny a tři až čtyři buňky vostrýho voka s dobrým světlem a ždibec krabičky od mejdla, kurva, s tím se dá fotit? Kde jsi má invence? Film o kontroverzním umělci, bláznovi a geniovi, který se snadno miluje a nenávidí, proč ne, mně i bráchovi je to u tlusté prdele, pokud ho někdo ignoruje, pak je pro mě ale čirou záhadou. Co se týče snímku...ehm...hmmm. Zkrátka, vše se bude odvíjet od vidění Jana Saudka tím, nebo kterým pičusem. Já, jakožto právě ten neobjektivní pičus, kterého tvorba pana Jendy bytostně zasáhla, jsem v podání výše zmíněného Kadla mírně znepokojen, neboť jeho pozérství a dalších pár psychických průserů jsem mu zkrátka nevěřil. Jistá nonšalance a frajerství skrznaskrz krví a generacemi... nééé. Každý genius je trošku a někdy víc sobec, miluje jen sebe, kapito? A je to magor. Vždyť to je vlastně bezva. S kolika musíte den co den být osobně. Ale pořád odbíhám, film je jen několikrát vylouhovaná kráva, nebojaksetomenuje... průměrné zklamání. Inu, každý bobra milujeme jinak a umělcům rozumíme stejně tak. Já, jakožto umělý neumělec dopiji všechny své alpy a ředidla, nasadím brýle, pokřivím motýla na červeném triku a zařvu… kurva, bez takových lidí bysme hebli, haleluja. O pijavicích záměrně nemluvím. Napsáno pod vlivem, ostatně jako vždy, skočím na stativ a pak se uvidí. Jo, ještě k muzice, no, jasně, Chlumecký.... bezva, ale jako bych to už několikrát slyšel. Přesto můj šálek čaje... ne kávy.

• 16.11.2015  16:57
    Ash vs Evil Dead (TV seriál) (2015)

Eš mě vyhnal smradlavou dvoutaktní motorovkou a brokovnicí z podzimního spánku, přeblábolil půl stránky z Malého Bobše a mně nezbývalo nic jiného, než se střídavě ve vrtuli zesírat strachy a smíchy. No, hovno jako hovno, čéče, zdálo by se, ale to je pouhý klam. Ale proč se dál rýpat v jakémkoliv exkrementu. Převeďme si raději původní evokaci k jemnějšímu připodobnění, a když jsme začali s hromádkami, co třeba k takovým krtinám, takovým těm roztomilým kopečkům, které tvoří třívlasý cikán v lacláčích s rukama jak po měsíční masturbaci. Tedy pokud jich není nasráno na metru čtverečním sedmdesát tisíc, nejsou vytvořeny pomocí RPG, majitelem pozemku není rapl bez hnáty s humorem černým jak Dežovo prdel a krtkem není genetické nukleární a krvežíznivé hovado. Bože, to je úlet. Eši, vyměň řetěz a dolej olej... ještě nás pár dílů čeká a já říkám juchů. Edit: Po posledním dílu první série jsem neskonale nasrán, jen nevím přesně, zda kvůli inkriminovanému dílu (finále ničmoč), nebo proto, že budu jak kretén čekat s vyplazeným penízem na další Ešovo taškařice. Kdo ví?

• 24.10.2015  14:53

Skoro by se chtělo napsat Rudolfu Havlíkovi něco jako "Piš barde, střádej, a až budeš mít dvacet milionů, přijď, zúčtujem spolu", poněvadž je to jeden z mála rýžesérů, který si ty prachy zaslouží, ale hlavně by mohl opět odnikud vyskočit s něčím podobným a to zadarmo není. Velice příjemné překvapení a ve srovnání s kameňáckým rejem na straně jedné a na druhé straně s přehrávaným interleguanismem v hipsterském hávu, se jedná téměř o zjevení. Na nějaké mouchy seru, ostatně mouchy sraly i na císaře pána blahé paměti.

• 23.10.2015  17:02
    Popelka (TV pořad) (2015)

Což Popelka, ale přehřátý Popelák z Otravy a ještě s plným rypákem, to je pošušňáníčko. Bože, za podobný přízvuk a dikci by mu měli zašít kloaku a sebrat paví péra i s boa. Stašidelné.

• 19.10.2015  23:12
    Atentát (TV seriál) (2015)

Já ti zatím nevím, čéče... HOMO, snad jsem se zatím nedotkl nějaké (tvé) třídní učitelky ze zvláštní, která tě zasvětila v rámci sofistikované osnovy a felace. Zatím je to spíš bluďák, pokud se smí tak vulgární výraz použít, kurva. Uvidíme dál, děti. Hodnotit nemohu, neboť bych mohl být banován za hodnocení neviděného. Jedná se o seriál... ovšem u nekonečných průjmů jsem ztracen, taťka naší databáze mi jistě podá pomocný úd. Nemůžu se dočkat.Edit: Nojd Bílý Bárta, tak to je trochu moc, hehe, to je trapnost zase.

• 17.9.2015  21:34
    Show Leoše Mareše (TV pořad) (2015)

Pokud existuje jakási paralela mezi stěhováním (chceteli fluktuací) českých, televizních neumětelů dle jistého nastaveného vzoru řítícího se hovna. Kdy skluzavku trapnosti zahajuje TV NOHA, následuje Príma a Barandof..., pak měl být pan Mongoloidní čelo rovnou a bez debat šoupnut na Tv Šlágr. Tam by se jeho uskřípaný hlásek a nehorázné frky snad chytly. Svůj díl kopanců do vepřové prdele by zasloužil i medicimbal Páťa. Ale škoda slov... Leono, řiď se tím i ty. EDIT: 25.09. Ožralej a nad ránem přemítám, jestli To zabije někdo hned, nebo až za čtrnáct dní... Petře Jando, a možná i další hypnoticky slabé cerebřity...tohle máte zapotřebí? S Leonou o půlnoci? Ty vole... škoda slov. Čeština a invence pana Čuráka je pod odpad! O syslovi a humrovi (slovy klasika) ani nehovořím, neb se bojím klepeta od přítele Obelixe z Francie. Babica je proti tomu intelektuál a i tance s Ondřejem jsou stejná píčovina, pravda, tohle aspoň nevidí děti... Peytlzaplať. Bože, to je dement s hlasem kastráta... spíkr, cože????? EDIT: Čekaje na ten jediný a správný cenzoring. Pomíku, no, jak to tak nějak skrze tvé přizdisráčské hemzy napsat? Marně hledám eufemismus pro tohle nemehlo, moderátora, heh, bude dostatečně milý výraz "čurák jako kokot"? Děkuji ze opravu soudruha Josifa a stafáže Džerzinského. V Berouně se hanbou propadají.

• 10.9.2015  01:36

Za české znění, respektive za Alíše Prochajdu, bych dal mínus sedmnáct, ale to si film nezaslouží. Aleši, už ne, jsi opravdu okenomen. Tak jalovej hlas a dikci jsem naposledy slyšel u psíka jménem Poochie, miliardář, šoumen a filantrop? No, spíš děsnej trapák. Že tě Jarvis nefackuje...

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16