Podfukáři (2013)

Merlin s Gandalfem by si za tyto barvičky a vizuál nechali i koule uříznout, avšak na oplátku by poradili něco v tom nesmyslu, že hlavní je přece příběh, jenže to je jako házet pověstná kouzelnická varlata na zeď a co si budem nalhávat, ani nejdokonalejší magie by této kravince moc platná nebyla. Pošahaní Harrelsonovi parťáci v sobě neměli kouska charismatu a se mnou lomcovala antipatie k mladistvým čáryfuckům od první chvíle, pro zpestření jsem očekával alespoň přeříznutí kouzelnické kravky od těch dvou homoušů, takový kouzelnický sendvič, to bych akceptoval mnohem raději, než nemastné, neslané a přehrávané plky a neskutečnou koncentraci hloupostí. A navíc, jak může někdo vedle sebe postavit Caina, Freemana, Harrelsona a zároveň ty sotva ze zkumavky vypadlé genetické průsery? No, nepěkně jste mě nasrali, téměř kouzelně a já dlužen zmíněnému tématu výše, uděluji dvě...slovy DVĚ koule. I pan Tau, který byl zaměřen pedofilně a tedy primárně pro haranty, by se radši v prdeli viděl, než aby musel mlátit do buřinky v takové hovězině, která si hraje na dospěláckou zábavu a je přitom víc infantilní než slůně Bimbo. Takže čury mury fuck ve spolek, obchcali vás magicky.

Myšák Stuart Little (1999)

Dr.House a nablblá mouse, ostatně jako celá Malá rodina. Já trpěl, má milovaná bedna trpěla, trpělo i křeslo, na kterém jsem prdelí poskakoval s přáním brzkého konce...kupodivu i syn, ač oslaben angínou, měl tendenci zmizet a plazil se přes práh z obýváku vstříc dešti....výborná alternativa, bude moudrý po otci, krásný už je.

Dlouhá cesta (2004) (seriál)

Ke komentáři, respektive k jedovému flusání, mě ze své nory vykopala má drahá Blonďatápipka (vás ostatní jsem benevolentně přehlížel), neboť chci být v jejích očích chlap s velkým P... takže, co že nám to obdivuje na Řehořovi? On serebřita, já obyčejný maník, co má rád motorky, čistě subjektivně (ale přesto jasně a přesně), jsem lepší o devět bodů z deseti. Řehoř padá z motorky, páč má hovno najeto, mně svatému se toto stává zřídka. Vypláchne si třináctkrát voko bénem, páč je debil a navíc hysterický, opět vítězím, neboť tohle se stane jen trotlovi a bulet jak pitcha taky neumím. Jsem alergik na píchací, polétavou havěť a vypadám pak po útoku stejně blbě, nicméně tak strašně blbě zase neee. Jsem sympatičtější a bleju podstatně více na úrovni... to vše bez asistence všemožných doprovodných sraček, průjmů a jiných nezbytných věcí pro pravého Skota. Záměrně pomíjím jejich pokusy o žerty, neboť nebyly Kozatou, zubatou, peroxidkou zmíněny. Nicméně...zíííív, trapnost. To vše píši při téměř plném vědomí a podepissuji i to, že Jůena mám velmi rád, ovšem feťáka v Trainspotting jsem mu věřil víc, než hru na bikera....škodolibě se chechtám, až si stříkám do kombinézy.

Dozorkyní ve Státech (2010) (TV film)

Díky americké televizi nyní vím, co je to takové "leštění" , jak probíhá znásilnění na dálku a čím bojovat proti nebezpečné masturbaci. Jsem si naprosto jistý, že i kdybych byl Edmond Dantés týden před útěkem z pevnosti If, pak bych svým penízem těmhle monstrům v uniformě dozorce nezamával. Jste obviněn z masturbace je věta, která by se měla tesat do mramoru. Tímto já a mé ptactvo děkujeme za svobodu!!! Freedoooom!!!!

Nebezpečné hry (1998)

Jak bych to napsal tak nějak kulantně a pokud možno ne sexisticky, když dávám dvě hvězdy jen a pouze za dvě skvělé kozy??? Ehm...takže, film jako takový stojí za hovno, příběh, scénář, přehrávání, nelogičnost, zhovadilost, nesoudnost, pitchovina par excellence, ovšem ty kozy, TY KOZY...už jsem psal, že dávám dvě hvězdy?

Rybí legendy Jakuba Vágnera (2011) (seriál)

Kubík se štábem, se scénářem hodným antických tragédií, přehrávání a steny, skřeky, vzdechy a jódlování megapiraňou kastrovaného bígla Benyho. No to Petrův zdar. Nazdar!

Patrola (2012)

Nechci nějak zbytečně moralizovat, ať si každý žije dle svého stylu (nemůžu zachránit každého pitomce), ale že je ta neděle, áno, a já jdu do kostela, áno, pak drogy jsou špatné, kurva áno??? Na druhou stranu je naprostá sjetost jedinou akceptovatelnou alternativou, vysvětlením a částečně i omluvou, pro tak všeobecné abnormálně debilní a přemrštěné hodnocení. Raději bych hodiny sledoval strážmistra Karla a kanystra Františka, kteří vystoupívše ze své dieslové oktávky, půl hodiny loudí z nějakého místního Magneta, vezoucího na káře radiátor, občanku a průkazku do knihovny - jménem zákona, sákryš, než znova pět minut hledět na umělecký přečin snímaný nestrávenou čočkou v prdeli. La pardóna, v několika prdelích trpících křečemi. Ultra děsná pičovina, která mi připomněla mé drsné stavy prožívané společně s abstinenčními příznaky, drsnými... Tak drsnými, jak jen fízl drsný býti může... sekněte s tím taky, a pak přehodnoťte kromě svého dosavadního života i tuhle debilitu. Když přijde místní drogová scéna o tisíce zákazníků (v podobě vás, milí umělečtí arbiteři), pak bude na ulicích bezpečněji a strašníci se budou moci více věnovat filmovému řemeslu a snad z nich příště vypadne něco lepšího, než jen flastr za špatné parkování, děsně kůl naturalistická rozjebaná kamera a blábolivá čalamáda.

Vylomeniny (2013) (pořad)

Za kilo jsem schopen v hospě udělat šou i šoust, ale hovno, i zadarmo. Někteří suchaři bez kousku invence a šmidly pro houmra by neudělali ani dřep za míč, poněvadž je to přeci tááák trapné...božská prostato, proč??? Tady se může permanentně tlemit jen slaboduchý imbecil a nebo humanoid, který močí do výše při spatření Ludi Neděleho a Jarmila Prdeleho, zatímco laškovně cvaká numera do kalkulátoru, aby mohl následně sdělit rodině, že již čeká jen samá pozitiva a sociální jistoty aneb smutný život nudného trotla. Lidi, hoďte si to a nedýchejte nám tady zbytečně ozón. Míru zdar a bacha na zlomeniny a kulyku, zkomoliny.

Terapie - Série 1 (2011) (série)

Já ti nevím, čéče a čéčová, ale tolik karikatur, parodií na drama, přehrávaných dialogů a herecky přepálených divadelních etud v jedné, respektive ve dvou místnostech, jsem snad ještě nezažil. Přiznávám bez rozpitvání terapeutem, nezvládl jsem vše, jen zhruba patnáct dílů, nicméně mám pocit, že i to bylo dost. Opravdu jsem se na seriál těšil, Roden je můj oblíbenec a očekával jsem psychologické exhibice a šedokůrní ekvilibristiku, dostal jsem však jen několik příběhů, o kterých jsem dopředu věděl kam budou směřovat. Takže, buď bylo vše dokonale blbé...a nebo jsem geniální psychoanálytik (o čemž důvodně pochybuji), něco ve stylu Freuda či věčného básníka Pavla Kříže a nebo.... jsem si druhým jmenovaným vlastně odpověděl, neboť je jisté, že pokud mohou takovou funkci zastávat podobní kriplíci, pak už tedy každý včetně prokazatelného pošuka. Už před pár lety jsem nevěřil, že budu kupovat vodu v plastu, která je horší než mi doma teče z kohoutku a zrovna tak jsem netušil (a nebo ano??), že náš retardovaný nádor postihne americká vlna duše léčících nedouků...což v naší zapráskané kotlině vypadá na obrazovce více než tristně. Ouuuu shit!!!

Český lev 2012 (2013) (pořad)

Největší fórek si Budař dovolil kolem devadesáté minuty, když prohlásil, že je večer v nejlepším a graduje, na to bylo bohužel koláčků s hulením málo, ale dřív ti to šlo, bejku. http://www.youtube.com/watch?v=hfLCifGFaLE. Jo, holt, nuda to je pruda, to už fakt je lepší smrt ! Sorry Lve.