Blbec k večeři (1998)

Můj mozek v kocovině dostal neuvěřitelnou dávku humoru, který z bolestivé kocoviny udělal příjemné bolení hlavy ;) 80%

Red (2010)

Nevím jestli to bylo mou náladou nebo kvalitou filmu, nicméně jsem se u filmu nasmál o mnoho méně, než jsem čekal. Na to jak mi film kamarádi vychvalovali, tak jsem byl ceklem zklamán. Nebýt skvělého hereckého obsazení a mého oblíbence Willise, asi bych film v polovině vypl. 60%

Sám doma 3 (1997)

Nedůstojné pokračování úspěšné série Sám doma 1 a 2 . Pokud někdo neviděl předchozí dva díly a viděl jen Sám doma 3, asi si řekne: "Jo tak to musely být pěkně trapné komedie!" Tomuhle filmu se zasmějí asi jenom děti. Režisérovi Rajovi Gosnellovi se nepodařilo zachytit ani zlomek toho, co bylo dobrého na Sám doma 1 a 2. 15%

Ten Největší (2007)

Ten největší se mi jeví jako podprůměrná komedie, s tak trochu homosexuální tématikou. Film se začíná rozjíždět až ve chvíli, kdy se herec (a režisér v jednom) Rob Schneider stane žákem Mistra .Ten ho naučí techniky boje, aby se byl schopný ubránit ve vězení proti násilníkům. Když Rob nastoupí do vězení, hned první den si doslova vybojuje respekt... Film mi tak trochu připomíná drama od Franka Darabonta Vykoupeni z věznice Shawshank. Stejně jako ve Vykoupení, tak i v Ten největší se vězeň v podstatě vykoupí z lapáku. Osobně jsem se u filmu celkem nasmál, i když ne kvalitou vtipů, ale blbostí... 40%

Gran Torino (2008)

Na konci filmu sem si říkal: "To je konec?" Film mě tolik bavil, že mi tak rychlo utíkal, že sem si ten mistrovský kousek musel pustit znovu. Snad jen ten Walt nemusel umřít :-/ ...100%

Myšák Stuart Little (1999)

Líbilo se mi soupeření myši a kočky. Jinak na filmu nebylo nic moc extra zajímavého. Možná ten malý roztomilý žlutý ptáček. ;) .

Policajt ze školky (1990)

Film jsem viděl několikrát a můžu říct líbil se mi, ale není to úplně ono. Arny se hodí spíš na kulturistiku a ne na komedii, která je navíc vsazená do dětského prostředí.