Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Nemohl jsem se dočkat, jak z kina okamžitě napíšu komentář k této pro mě fantastické komedii. Můžu vřele doporučit pro ty, co váhají, jestli na Školní sraz zajít do kina nebo ne. Můsím Vás však upozornit, že by bylo dobré, kdyby jste měli alespoň základní znalosti této série.(hlavně první 3 díly) Jinak zpět ke Školnímu srazu. Vůbec nejlepší díl série. Postavy se ani tak nezměnily, jak byste možná čekali. Trochu více prostoru dostal Jimův táta a Stiflerova máma. Všechny vedlejší postavy (z prvních 3 dílů) se postupně objeví v průběhu filmu. Myslím si, že se máte na co těšit.

Mistři hazardu (2005)

Hodina a půl vyhozená za úplnou blbost. Film mě absolutně nezaujal.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Čekal jsem trochu něco jiného. Tento film mi přišel, že je jenom na efekt. A vizuální originalita mi upřímně nesedla. Chvilkami mi to přišlo jako animovaný film.

Žhavé výstřely 2 (1993)

Ty hlášky co tam padaly, to byl velký masakr. Takovou parodii jsem opravdu nečekal. Byl jsem mile překvapen. Hlavně Charlie na sobě solidně zamakal. A ta jeho "poker face" no boží :)

Rambo: První krev (1982)

Myslel jsem si, že ve filmu bude víc krve, když se film jmenuje Rambo: První Krev, ale vůbec mi tam nechyběla. Podívaná to byla pěkná a herci se také snažili. Dávám 4 hvězdy, protože jsem čekal trochu něco jiného a rezervy tam Kotcheff ještě měl.

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Jsem velký fanda Tokia. To město se mi líbí, tím pádem se to promítlo i na mém hodnocení. Ale film jsem si musel pustit několikrát. Nějak jsem mu nemohl přijít na chuť, ale teď už na něj mám jiný obrázek. Je slabší než FF1 ale silnější než FF2. Prostě něco mezi. Způsob závodů už je jiný. Driftování mě moc nebralo, jenomže svoje kouzlo má.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Tanto akčňák mě slušně probral. Díval jsem se na Rychlí a zběsilí a málem jsem usnul. Risknul jsem to a ještě se podíval i na FF5. Udělal jsem dobře. Už se mi nechtělo spát. Jenom jsem se modlil, aby tato adrenalinová podívaná ještě neskončila. Už se teším na FF6, protože bude těžké navázat na tento díl.

Rychle a zběsile 2 (2003)

Nebýt Evy Mendes, tak by to byla velká slabota ... ale to je i tak. Je to pořád takovy "suchy". Něco tomu chybí... Ten děj je opak toho názvu ...

Jackass: Film (2002)

Některé kousky tam být opravdu nemusely ... Jinak je to taková ne moc vtipná odreagovačka ;) 40%

Rocky Balboa (2006)

Tak jako v předchozích dílech mě dostal konec... Pro fanoušky Rockyho je to určitě důstojné zakončení série.