Mithrandir Top 10 (2015) (pořad)

Výborné TOP 10 videa české tvorby, která mohou hravě konkurovat i zahraničním kanálům podobného zaměření.

Kapitán Phillips (2013)

Dlouho se mi nestalo, abych byl po skončení filmu v takové extázi. Film drží diváka v napětí opravdu od začátku do konce. Tom Hanks i Barkhad Abdi výborní. Tohle člověk prostě musí vidět!

Podfukáři (2013)

Na můj vkus zbytečně přepálené. Přišlo mi to jako pohádka (stačilo přidat pár vánočních dekorací a to by se dalo mluvit o vánoční pohádce zcela bez pochyby). Bohužel můj dojem z filmu nezlepšil ani můj oblíbenec Morgan Freeman, který se tvářil jako vševěda. Tři * dávám jenom za pointu, kterou asi nikdo nečekal.

Hanebný pancharti (2009)

Perfektní herecké výkony, slušná dávka humoru a Pittova italština. To jsou Hanebný pancharti.

Earth (2007) (TV film)

Děkuji tvůrcům za zprostředkování takové nádhery.

Experiment (2001)

Až na nudné pasáže (vzpomínky Tareka) jsem byl v napětí až do poslední minuty. Jeden z mála německých filmů, které se dají sledovat.

Probudím se včera (2012)

Komedie, která mě absolutně nezaujala a lituji toho, že jsem musel obětovat 2 hodiny svého času.

Year with Armin van Buuren, A (2012)

Obyčejným smrtelníkům tento dokument neřekne tolik, co fanouškům AvB. Avšak bych ho doporučil všem, co se zajímají alespoň trochu o Elektronickou Taneční Muziku (EDM). Myslím si, že si uděláte zajímavý obrázek o tomto sympaťákovi z Nizozemska a alespoň trochu oceníte jeho přínos EDM.

Pařba v Bangkoku (2011)

V podstatě je to pařba ve Vegas, jenom v jinym prostředí... Hodně opakující se momenty už nejsou vtipné. Na druhou stranu jsou ve filmu momenty, kdy se člověk nasměje ;)

Pařba ve Vegas (2009)

Velmi slušná komedie na odreagování. Místy opravdu sráží do kolen... Vyplatí se počkat si na fotografie na konci filmu. U těch jsem se nasmál asi nejvíc =)