Útok mutantních mravenců (2017)

Podľa mňa Céčko ako vyšité, nápady by tu boli ale ťažšie sa prenášali pred kameru. Rozpisovať sa tu nemá zmysel lebo niekto si na podobných blbôstkach ulietava a iný zasa nie.

Spravedlnost podle Spensera (2020)

Nevýrazné, nudné a koniec to zaklincoval úplne. Jediné čo sa mi páčilo bola hneď uvodná spomienková návšteva a to je asi tak všetko.

Mizerové navždy (2020)

Nechápem to vysoké hodnotenie a komentáre, ktoré má navnadili, že si užijem nostalgickú záverečnú časť a dostal som obrovské sklamanie. Nováčikovia má vôbec nebavili, family story ending tak isto nie... Jediné čo stojí za to, je iba hlavná dvojica a ich pošťuvhovanie. A občasné mihnutie starých postáv. Z úcty dávam 2,5* viac ani o kúsok. U mňa ostáva BB 2 neprekonaný zatiaľ z celej trilógie.

Outsider (2020) (seriál)

Po skončení seriálu som bol mierne sklamaný z konca, čakal som väčšie zodpovedanie otázok ... Je to seriál na jedno pozretie, druhý x v opakovaní by som to nedal lebo atmosféra je tu iba na jedno použitie. Neviem či bude druhá séria alebo nie ale každopádne si chcem zadovážiť knihu pretože v nej to vraj ešte pokračuje. Konečný verdikt je jednorazové slabšie 4*.

Outsider - Must/Can't (2020) (epizoda)

Myslím si, že Holly-sh*t nám ukrýva pekné tajomstvo, prečo by pred jaskyňou vystrkovala tie svoje nechtíky a nepoužila ich alebo použila? 😁

Přes prsty (2019)

Príjemná oddychovka. Takže vypnúť mozog a nič viac nečakajte.

L'Intervention (2019)

Zo začiatku to bolo také zdĺhavé pre zoznamovanie s postavami ale nepredstavujte si pod tým, že nudné, to vôbec. Akcia bola viac-menej uveriteľná a dávam tomu 4*. Lebo moc dobrých true sniper stories je málo a toto je vskutku dobre natočené.

Zámek a klíč (2020) (seriál)

Taká fantasy pre decká ale veľmi dobre spravená. Najlepšie časti sú tie, ktoré režíroval sám V.Natali. Druhú sériu si s krpatým určite pozriem. Zatiaľ 4*. Druhá séria nesie mierne sklamanie ale aspoň sa uzatvorilo to čo sa malo. A podľa mňa prepálená Tretia nás už moc nebavila.

Zabiják proti své vůli (2019)

Punková záležitosť. A tie ja mám rád. Ale poznám aj lepšie snímky, ktoré ma zaujali viacej ako ozbrojený Potter.

Jay a mlčenlivý Bob: Přeprc (2019) odpad!

Tešil som sa na nostalgickú rozlúčku s týmito dvoma týpkami a bohužiaľ som dostal Kevinove vegánske vygrcané sračky.