Bastardi (2010) odpad!

Zdegenerovaný, neprispôsibivý odpad našej spoločnosti. A to nie som rasista.

XX (2017) odpad!

Tak toto vôbec nie, ďaleko sa vyhnite týmto poviedkam lebo ak nie, tak sa z vás stanú feministickí režiséri.

Sanctum (2011)

Nedocenený film, ktorý zo začiatku trošku drhne ale keď nastane "ona" situácia tak držalo tempo aj môj záujem so zadržaným dychom až dokonca.

Spring (2014)

Mne sa tento malý hororík na pozadí love & romance páčil. Není to nič extra, ale zahrialo to pri mojom čiernom srdiečku ☺️.

House party (1990)

V tej dobe 90' za mládi mi to prišlo dobré, pretože na škole o tom všetci hovorili tak sa stal z toho taký malý hip-hop VHS ošiaľ. Žiaľ dlho mu to nevydržalo. Najmä mne ako začínajúcemu metalistovi.

Borrower - Oběti bez hlav (1991)

Už teraz klasické VHS Béčko, možno až Céčko ale musí sa to raz za život vidieť 🤪. Zatiaľ ma nenapadá žiadne adekvátne hodnotenie.

The Nightingale (2018)

Film vypovedá o osídlovaní Austrálie hnusnými, špinavými UK vojakmi, ktorý majú v obľube znásilňovať a vraždiť. Je to vlastne história a podľa mňa aj dosť pravdivá. Ale tento rape & revenge movie stráca kvality najmä v stopáži a hluchých miestach. Pre mňa to nestačilo na vyššie hodnotenie.Len tak tak 3*.

Bitva u Midway (2019) odpad!

Rolo nám padá z oblohy pomaly do oceána až na samé dno. Toto bolo tak nechutne cítiť patosom, triky boli úbohé, herecké nulové výkony, bez citu... no proste škoda vyhodených peňazí na vznik ničoho do dejín filmu.

Král (2019)

Veľmi dobre a komorne natočené. Súboje vyzerali realisticky, brnenie bolo vidieť že malo poriadnu váhu tak ako to v dávnych dobách bolo a to je veľké plus. Pretože niektoré podobné filmy sú neskutočne preefektované a každý ritier bol ako neohrozený a obratný ninja v ťažkom brnení, ktoré by nevážilo viac ako malé čapované pivo.A nevadilo mi, že z historického hľadiska to bolo viacmenej upravené. Bavil som sa.

Noc oživlých mrtvol (1968)

Niektoré momenty a trápne chovanie "NEhercov" zhadzovali túto atmosférickú snímku k nízkemu hodnoteniu u niektorých ČSFD "odborníkov". Ale pre mňa to znamená filmový zlom k danému žánru.4,5*