Mimic 2 (2001)

... ale snaha o návrat bola ... The end?

Mimic (1997)

Nadhodnotím ako B**** lebo tá atmosféra ktorá bola po celý čas od začiatku po koniec úplne super. Takisto dobrá lokalita podzemných nádraží... Efekty boli obstojné však čo by sme čakali v tej dobe. Za mňa super.

Oculus (2013)

Podľa pár komentov som sa rozhodol ísť do toho s nadšením ale dostal som priemer a ešte k tomu bez strachu a akejkoľvek známky napätia. Ale natočené je to pekné, aj flashbacky sú ok. Na zabitie večera ok. Ale pre mňa slabé 3*.

Společník (1999)

Taká blbosť až ma bavila a dala mi chrobáka do hlavy, že prevrat na Kube mohol naozaj takto vyzerať 😃. A myslel som si, že film je z 80's ale nakoniec som zistil, že 99's. Takže asi taký look má celý film.

Monsters - Temný kontinent (2014)

Prvá časť bola fajn romantic road trip kde na pozadí bolo pár chobotničiek. Veľa ľudí ju odsúdilo v momentoch a ani neviem prečo. Asi čakali obrovský sci-fi blockbuster . Tak si to všimli iný scenáristi a režisér a hneď sa šupli na pokračovanie v ktorom naozaj zmrvili vo všetko. Od USA army na blízkom východe , cez povstalcov až po chobotnice z ll.patra na ktoré bol občas fajn pohľad. Je podobných scifíčiek omnoho viac lepších.

Sedmá pečeť (1957)

Bez záruky náboženského fanatizmu a na pokraji morovej epidémie kde partia šachu rozohrá tento smrtiaci "už kultový" snímok od I.B.

To poslední, co chtěl (2020)

Ďalšia naliehavá kvantita od N. Skôr by sa už mali konečne zabrzdiť a začať točiť kvalitné filmy a seriály. S týmito streamovacími kanálmi končím lebo sa neoplatí si predplatiť niečo, čo poslednú dobu točí ako na bežiacom páse aby predbehli konkurenciu. No a k k tomuto snímku... Strata času lebo hlúpe dialogové okienko prevyšuje nad inteligenciou. Zaspal som od nudy 3x a vôbec som po prebudení nemal nutkanie to vrátiť tam, čo som prespal.

I Am Not Okay with This (2020) (seriál)

Ja nadšenie zdieľať nebudem aj keď posledných pár minút poslednej časti bolo celkom fajn. Zbytok je nudná teenage konverzačka či som lesba alebo som na chlapcov, či sused je fajn, alebo prečo sa musím starať o mladšieho brata, prečo otec urobil to a to a stále bla bla bla. Určené asi pre vekovú skupinu do 15r, pre mňa to bola naozaj strata času 🤢🤮.

Křeček v noční košili (1987) (seriál)

V mladosti som tento seriál žral všetkými desiatimi ale teraz musím aj ubrať hviezdu lebo je to zbytočne zdĺhavé. Ale ako sci-fi pre mládež by som povedal, že už je to taký kult tej doby.