Horizont události (1997)

Hodnotím to tak, že je to najlepšia Andersonova tvorba za celú jeho kariéru spolu s R.E.1. Zbytok jeho filmov stojí za úplne ho*no.

Smrtící stroj (1994) odpad!

To bola teda pekná sračka. Béčka mám rád a ešte k tomu aj pekné staršie ale toto bolo moc aj na mňa. Prehnaná stopáž, otravné cvakanie zubov, závrate z točenia hlavou príšery, záporáka zahral hnusne a slizko až ma išlo vykotiť. No proste, vyhnúť sa tomu oblúkom.

21 mostů (2019)

Bosemana moc nemusím ale tu ma príjemne prekvapil a jeho postava ma bavila. Taylor zvládol svoju úlohu a takéto role mu veľmi pasujú. Jedná sa o priamočiary film ktorý šliapne na plyn už od začiatku a pustí na konci. Po dlhom čase som sa opäť bavil.

Drahokam (2019)

Keby tam nebola tá rušivá a odpudivá hudba, skrátila sa stopáž, pár scén sa vypilovalo tak by to bolo za plnku. Žiaľ 3* sú viac ako dosť primerané k tomuto snímku.

Ren a Stimpy (1991) (seriál)

Zvrátený úlet, ktorý chytí od prvého úchylného momentu. Teda aspoň mňa .

Národní třída (2019)

Pražská buranská nuda v podobe zakomplexovaného hospodského drsňáka. 2.5*

Le Mans '66 (2019)

Bol to fajn film, ale aj veľa veci sa mi na ňom nepáčilo. Čakal som, že to budem môj oscarový kandidát c.2 ale vôbec to tak nebude. Taká americká závodná hra na kovbojov. Som bol aj mierne sklamaný ,chýbal mi tam ešte väčší drive, ktorý som očakával, že snáď príde aspoň na konci v ospevovanom závode. Taký Rivali ostávajú pre mňa neprekonaný týmto titulom.

Dětská hra (2019)

Klasický Chucky je už pomaly u väčšiny ľudí zabudnutý kultový film mojích detských čias . Tento remake bol pekný upgrade-nutý na novší level. A mňa to naozaj pobavilo. A nakoniec ešte * prihodím.