Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012) odpad!

strata času, najväčšia sračka roku 2012.Nemal som ani silu to dopozerať.Čakal som 3*-vú slátaninu s mizerným scenárom ale dobrou akciou.Všetko je ale inak , herci otrasný , hudba tiež , akcia tiež , efekty tiež.Najvtipnejšie (alebo najsmutnejšie) na tom je že sa film celý čas tvári ako vážne blockbusterové A-čko.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

za 1. a 2. sériu 5* / 3.séria už poslabšia , 4. tiež ale na hodnotení nezmením nič , malo to zlé chvílky a časti ktoré už moc nezaujali a nové postavy na tom nič dobré zozačiatku nepridávali ale neskor si človek zvykne.Prvé 2. série sa mi páčili a velmi takže nechávam aj ked už slabých 5*.

Pán času (2005) (seriál)

pravý nerdovský seriál..i tak nechápem tak vysoké hodnotenie. Proste otras cez hercov , scenár , efekty...ako keby sa mi opakovalo detstvo a ja som znova pozeral Power Rangers (neviem prečo takéto prirovnanie ale prišlo mi to rovnako dementne napísané aj zahraté) len s tým rozdielom ,že tu figurovali ako nepriatelia figuríny z obchodu ( :D ) a ,že teraz mám rozum a silu sa niečomu takému vypatlanému do budúcnosti vyhnúť.

Hunger Games (2012)

Toto ,že je thriller? To toto, je ten megahit čo zarobil 600 milionov? TO AKO FAKT? Obyčajná detská vykrádačka všetkého možného , plná klišé , tuposti a nelogickosti.Cez jednanie postáv , dej až po nulovú atmosféru.Umieranie tých parchantov bolo...nudné...bez nejakého napätia alebo lútosti nad ich smrťou.Ako som písal je to plné nelogickosti a tuposti , ide o to prežiť a zabiť , popritom hlavná postava si behá poza chrbáty svojich protivníkov s !!!LUKOM!!! a jediné čo ju zaujíma je ako vyhodiť do vzduchu jedlo..miesto toho aby ich jednoducho zabila sa tam takto piple s takouto chujovinou ( takýchto podobných dementných scén je tam plno , a to nehovorím o "srdce trhajúcom" umieraní malej 12 ročnej sopliačky)...a tá romantická zápletka...och moj bože...na svete je nový "Twilight".A to som sa tešil ,že som sa toho starého konečne zbavil.Velmi slabé 2* za...ani neviem prečo.

Vo štvorici po Slovensku (2012) (pořad)

Tešil som sa , sklamal som sa.Je vidieť ,že ked títo údajne "komici" nedostanú scenár stávajú sa partičkou trápnych chmulou ,ktorý nevedia čo so sebou.Radšej to už nesledujem lebo by to mohlo klesnúť do odpadu.Takto tomu možem dať aspoň 1* za mesto v ktorom som vyrastal a objavilo sa tam.NB Rulez. :)

Happy Tree Friends (2006) (seriál)

Ked som to pred 6. rokmi videl prvý krát išiel som sa pošťať od smiechu.Plakal som , válal sa po zemi a padal zo stoličky :) V tej dobe to bol "hit" a každý to neustále pozeral.Ach zlaté časy.Neskôr sa to už ale začalo okukávať a jednotlivé diely už začali trošku nudiť.Ale i tak sa jedná o celkom slušnú krvavú zábavu.

Cesta do fantazie (2001)

Nádherné fantasy anime.Ani neviem čo viac k tomu napísať, ten svet čo tvorcovia dokázali vytvoriť je nádherný , bohatý , duchovný jednoducho UZASNY.

Vládce knih (1994)

Dnes to považujem za priemer ale ako malý som tento film miloval.Teraz to na mna pôsobí aj dosť jednoducho a animácia sa mi už nezdá tak skvelá,takže nostalgia má vplyv na hodnotenie.Ale aj tak sa jedná o jednoduchý rodinný film , ktorý je milý a hlavne obrovský zážitok pre deti do 10 rokov (aspoň pre mňa bol :) ).

Avatar (2009)

Tržby - $2,782,275,172

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Pán prstenov je moje detstvo , v moje hlave som v tomto svete ako chlapec strávil viac času ako v škole..Dakujem pán Jackson,dakujem pán Tolkien. Tržby - $1,119,929,521