Tom a Jerry (1940) (seriál)

Rozhodně patří mezi mou nejoblíbenější kreslenou dvojku. Nemůžu stále uvěřit, že Tom a Jerry byl vytvořený v roce 1940. Je to nabité humorem, i když mě mnohdy vadí, že Jerry je skoro vždycky na koni a vše mu vychází. Ale i přes to si Tom nedá nikdy říct. Je to zábavné a chytlavé. 4,85*

Pošta pro tebe (2005) (pořad)

Jednu hvězdičku dávám Ester za její věčně chápavý výraz. Je až neuvěřitelné, že dokáže tak rychle reagovat i na šílené a ještě k tomu mnohdy nesrozumitelné kecy. Zdá se být tak empatická. Teď nevím, jestli je, nebo je tak dobrá herečka:-).

The Dirdy Birdy (1993)

Úžasně vtipné krátkometrážní animované video o ptákovi, který se zamiloval do věčně negativně smýšlející a chladné kočky, která očividně o ubohého ptáčka nejeví ani minimální zájem. Animace je perfektní. Nakonec se ukáže, že kočka má taky srdce a ptáček si nikdy nedá pokoj.Celých sedm minut se trhám smíchy! :-) 4, 80*

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Nemůžu nějak pochopit, proč tento seriál vůbec vznikl. Vždyť co ty děti z toho mají? Není to ani trochu poučné, vtipné..tvůrci se museli zřejmě hodně nudit. Mě to znechucovalo, ale myslím, že vím, co je pro děti ( je to předpokládám určené pro děti ) vhodné. Výplach mozku prťata nepotřevují. Jednoznačně odpad.

Od soumraku do úsvitu (1996)

Černého humoru je ve filmu nemálo. To se mi líbí. Film je celkově braný s nadhledem, což ho dělá ještě lepším. Rozhodně jsou nejlepší masky, výběr herců, hudba a dialogy. Když mám chuť na horor, vyberu si jiný film, ale pokud mám náladu na něco akčního, vtipného, krvavého a trochu drsného, tak vím, že tento film je nejvhodnější. rozhodně 4, 70*

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Velmi vtipná komedie, které nechybí mnoho legračních momentů a dialogů. Vím, že jsem tento film neviděla naposledy. Není to bomba, ale splňuje to to, co komedie má mít.3, 70*.

Nezvaná (2009)

Další novější horor, který na mě docela zapůsobil. Nic velkého jsem od filmu nečekala, což je možná dobře, o to více se mi líbil. Má docela originální příběh, nejsou v něm výrazné dějové trhliny a místy i trochu napínavé. Pro mě je to normální horor na jedno podívání. Není špatný, ale bomba nebo něco ohromujícího také vůbec ne. 2,90*.

Austin Powers: Špionátor (1997)

Když jsem byla malá, tak se mi tento film milovala a nejednou jsem se u toho trhala smíchy. Ale po nedávném shlédnutí jsem zjistila, že už to vlastně není takový trhák. Ale taky mě to rozhodně neurazí a nemám problém se na tento film znovu podívat. 2, 80*

Trick Shooting with Kenne Duncan (1960)

Když jsem se na tento krátký film dívala, tak jsem celou dobu musela přemýšlet, z jakého důvodu ho Ed Wood vytvořil? Má to být dokument nebo dobrodružný, komedie...nevím. Dívat se na to dalo, ale pokud by to bylo jen o pět minut delší, asi bych se unudila k smrti. Přitom to celkově mělo pouze 9 min. 1, 85*

2012 (2009)

Po audiovizuální stránce parádní. Je to i napínavé a ....a tím to končí. Čekala jsem od toho víc. Tohle je prostě film do kina. Mrzí mě to. Proč poslední dobou, když je něco na pohled ( ve filmech ) téměř dokonalé, tak se to musí pokazit špatnými dialogy, nelogickým a nepřesvědčivým chováním lidí v jak týmu, tak individuálně. Mám ráda apokalyptické filmy. V jiných než ve 2012 je slabší ta vizuální stránka, ale jsou obsahově přínosnější. I tak 3, 85*