Rec 2 (2009)

Když jsem viděla jedničku, tak jsem byla překvapená, že to bylo opravdu koukatelné a fakt to stálo za to. Tak jsem se těšila na dvojku. Dívám se dívám a nudím se. Jsou tam nesmyslné místa, není to absolutně lekavé, nic. Dvojka chtěla nejspíš přilákat diváky na střílečky nebo já nevím na co. Celkově to na mě působilo jako nějaká "hororová" hra. Teď už jsem měla pohled jenom na zrůdy. V jedničce panovalo alespoň nějaké napětí...docela zklamání. A to jsem ještě přemýšlela nad odpadem. Ale po vizuální stránce to nebylo tak špatné.

Jsem do tebe blázen (1992) (seriál)

Fajn neškodný seriál. Je vtipný a Helen Hunt mám ráda. Neviděla jsem ani zdaleka všechny díly, ale když už jsem nějaký viděla, tak jsem se poměrně dobře pobavila. 3, 45

The Song of Lunch (2010) (TV film)

Nádherný "snový" film. Alan Rickman a Emma Thompson byli perfektní. Nejlepší na filmu byl neodolatelný Rickmanův hlas...:-)

Bezcenný syn (2007)

Neoriginální "drama". S komedií to teda nemá vůbec nic společného. Bylo to tak špatné, že jsem to nevydržela do úplného konce. Teda špatné možná ne, ale mě se to rozhodně nelíbilo. Jednu hvězdičku dávám za atraktivní začátek a za Rickmana...i když budu upřímná. Ani on na mě nikterak neoslnil...

Víno roku (2008)

V jednom filmu víno a Alan Rickman - perfektní kombinace. Bohužel jsem si taky pamatovala jenom to. Místa, kde nebyl Rickman si už nepamatuji. Film docela nezáživný a opravdu jsem se v jistých momentech nudila. Pro mě trochu zklamání, vzhledem k tomu, že jsem se na film moc těšila. Jsem ráda, že jsem ho viděla, ale už nikdy víc. 2, 25.

Alenka v říši divů (2010)

Takové zklamání jsem nečekala, i vzhledem k tomu, že původní Alenka v říši divů se mi opravdu moc líbila. Hodně jsem se nudila, dokonce se mi nelíbil ani výkon Johnnyho Deppa. Ve filmu mě zaujal pouze srdcový princ, na kterého se dobře koukalo a snad jako jediný mě dokázal pobavit. 1, 55

Edith Piaf (2007)

Jeden pro mě z nejlepších životopisných filmů, který jsem viděla. Edith Piaf byla zajímavá žena, která si prožila své a nebyla takové neviňátko, jak se na nahrávkách tvářila, což je sice překvapující, nicméně byla taky jenom člověk. Na filmu se mi velmi líbilo, že Edith Piaf nikdo neidealizoval, nebo alespoň ne tak moc. A především to byla úžasná zpěvačka. Navíc herečka se jí tak podobala, až je to neuvěřitelné. Film jsem si velmi oblíbila a nikdy nezapomenu na tu takřka závěrečnou scénu. Dokonalé, fenomenální. 4, 70.

Princezna ze mlejna (1994) odpad!

Ne jenom, že to je česká pohádka, ale ke všemu jedna z nejhorších. (pro tu úplně nejhorší mám již vybraného favorita, leč výběr je zatím otevřen)...:-)

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Sám Jan Kraus je sice mnohdy velmi nepříjemný, ostrý a velmi snadno dokáže slabší (pro něj) povahu odpálkovat, ale přes to jeho pořád mám docela ráda...Je to příjemné zakončení dne a někteří jeho hosté mě opravdu baví. Někdy se Krausovi ani nedivím, že je takový jaký je, ale mohl by alespoň trochu ubrat.

Jste to, co jíte (2006) (pořad)

Líbí se mi, že se paní Kateřina Cajthamlová snaží pomoct těm, co mají velkou váhu a tudíž i špatné zdraví. Mnozí lidé si neuvědomují, že dobrý jídelníček se rovná dobré zdraví.