Dallas 63 (2016) (seriál)

Skvělý mysteriózní mini seriál. S. King prostě umí. Cestování do 60. let a pokus o zastavení vraždy Kennedyho. James Franco v hlavní roli jako Jake je úžasný. Sarah Gadon jako Sadie do které se Jake zamiluje je kouzelná. Celý seriál jsem jim fandil. Zhlédnuto všech osm epizod. Skvělá atmosféra. Skvělý příběh. Závěrečná epizoda je úžasná, i jednu nebo dvě slzy jsem uronil. Mrzí mě jen to, že seriál má jenom těch osm epizod. Dávejte mi další takovéto skvělé seriály. Za mě 100%

Jeruzalém: Brána do pekel (2015)

Povedená reklama na Google Glass. Ale ne zas tak povedený film. Dokonce mě to bavilo do té doby, než se tam začali objevovat ti démoni, co vypadali spíše jako přerostlí netopýři s leprou. Za mě 25%.

S Club 7 v Miami (1999) (seriál)

Tak já to mám zaryté pod kůží jako seriál na který jsem se jako menší rád koukal. Takže srdeční záležitost. Ač to může teď být bráno jako blbost. 100% jenom z nostalgie.

Letopisy rodu Shannara (2016) (seriál)

Od tohohle seriálu jsem moc nečekal, ani jsem do té doby neznal knižní předlohu. Pilot mě velmi mile překvapil. Skvělé nastartování seriálu. Skvělé zpracování. Herecké obsazení se mi taktéž líbí. MTV mě hodně zaskočilo kvalitou seriálu. Uvidíme jak si povede v dalších dílech a jestli si zachová našlapanost. Pilot 100%.

Až tam nezbyl žádný (2015) (seriál)

Perfektní mini seriál podle knihy "Deset malých černoušků" od Agathy Christie (např. Hercule Poirot). Dosti temné, místy brutální i trochu děsivé. Ten typ příběhu, kdy nevíte do posledního okamžiku kdo je vrah. I herecké obsazení je perfektní. Rozhodně doporučuji. Za mě 100%

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Co na to říct, je to prostě Star Wars. Trochu jsem se bál, jak to dopadne v rukou J.J. Abramse, ale když jsem si vzpomněl na Star Trek, tak mé obavy zmizely. Nakonec jsem se na to těšil, a to hodně. Hlavně po posledním traileru. Předčilo to mé finální očekávání. Super film, super obsazení nových postav, nostalgie při pohledu na staré charaktery a na film jako takový. Star Wars is back and fully loaded. Za mě 100%.

Scream (2015) (seriál)

Teda bál jsem se jak to dopadne, ale pilot byl super. Nedrží se původní dějové linky filmů, což je podle mě jedině dobře. Čtyři filmy myslím že stačili, i když mi tam chybí postavy jako je Dewey nebo Gale. Původní sérii žeru, ale tohle je jiné a tím i zajímavé. Uvidíme jak to bude pokračovat.

Jurský svět (2015)

Na Jurassic World jsem šel s očekáváním že mě to zklame. Opak je pravdou. Skvělý film. Efekty parádní, příběh super. herecké obsazení špičkové. Už když jsem viděl před mnoha lety první díl, tak jsem chtěl vědět jak by to vypadalo kdyby park otevřeli, konečně jsem se dočkal.... a to ve špičkové kvalitě. Hodně akčních i vtipných scén. Raptoří komando mě vcelku zaujalo. Hodně odkazů na původní film, což mě hodně potěšilo. Hudba parádní. Celý film jsem si užil, až na team-up Raptora a Rexe na konci, to jsem se trochu zarazil a zasmál. Jinak pecka film, za mě 95%

Kingsman: Tajná služba (2014)

Manners Maketh Man. A hodně akce a vtipů. Komediální James Bond přesně jak jsem čekal. Skvělý akční scény, humor na každém rohu, Colin Firth v dokonalé postavě agenta Kingsmans, tajné britské společnosti co se ukáže všude kde hrozí konec světa ze strany ultra padoucha, v tomto případě od Sama L. Jacksona. Samovi sedla pozice badass protivníka na výbornou. Taron Egerton jako učenec Firtha se zlodejskou minulosti co nakonec nakope všem padouchum zadek byl taky skvělý. Film se mi moc líbil. Jako každý film od Matta Vaughnota. Za me 95%

Agresivní virus (2014) (seriál)

Konečně po dlouhé době upíři kterých se i bojím. Hned první díl je podle mě dost drsný, Guillermo zase nezklamal. Skvělý příběh o nákaze v New Yorku ze které se postupně vyklube násosková epidemie. CDC doktoři a školník z Bradavic ala Blade senior jako jediná šance lidstva na vyhnutí se nedobrovolnému darování krve. Místy me i mrazilo na zádech. Parádní hororový seroš. Už netrpělivě čekám na druhou sezónu. Za me 90%.