Po čem muži touží (2018)

Tak to byla Paráááda! Od začátku do konce. Úplně luxusní obsazení Anny Polívkové! To byl herecký výkon. Tak takto může a má vypadat český film dnešní doby. Jo, našlo se tam plno různých otřepaných fází. Ale co už. Komu to vadí, ať vymyslí svůj film a scénář a texty a další. Hodnotím zcela pozitivně. Např. jak zahrála chůzi na podpatcích :)

Nejlepší přítel (2017) (TV film)

Tož u této pohádky sa ně lůbí to zpracování peklíčka :D

Black Panther (2018)

Úplně boží film. Mnohem lepší, několk levelů nad dohromady všema Bondovkama s Danielem Craigem. Takto mají vypadat hračky pro bondovku a charizma hlavního hrdiny. A k filmu Marvelovky? Od začátku až do konce stupňovaná jízda. Zajímavě postavený humor, který to odlehčí a hlavně se člověk zase končně zasměje od dob prvního dílu Iron Muže :) Dost dobře udělaný příběh. Těším se na další díl. Za mě 90 %.

Spider-Man: Homecoming (2017)

Pohodovka. Hrdinská odpočinkovka. Občas vtip, občas napětí, občas příjemný lidský trapas. Tajně jsem doufal, že tento díl vybočí ze zajetých Pavoučích kolejí. Hmm, ne, přesto dobrý domácký díl. (PS: No a ještě té více-kulturnosti by tam mohli přidat, jaksi se všem ještě nezavděčili ;) ) U mě 70%

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

po 54 minutách jsem to vypl. dodívání je v nedohlednu. viz více recenze a komenty níže. pro neznalého diváka nejasné vykreslení postav. pro znalého diváka plno zbytečností. škoda. třeba jiný film se povede lépe. Roztahaná nuda.

Captain America: Občanská válka (2016)

Vynikající scény, parádní bojové scény, efekty, skvělá kamera. Když však od tohoto dokážete poodhlédnout, tak je tam? Důvod rozdělení "A" nijak extra nevytěžen. Nevytěžen příběh zabití rodičů Starka, což ani na konci onen vrah k tomu nic neřekl - např. že byl ovládán jinými. Nebo proč tedy měli podepsat onu dohodu? Prý dělali za sebou spoušť a bylo zabito mnoho lidí, což prý bylo špatně a trestné. Takže podepište = budeme vás ovládat a řídit vás = a světe div se, vaše zmiňované vraždy zlegalizujeme a světe druhý údiv - už vám nic nehrozí. Atd. Atd. Škoda. Snad 7 paralelních příbehů, které mohly být provázány nějakým osmým silným přéběhem, popřípadě některým. Snaha byla. Škoda, buď se nepovedlo, nebo je to výborný film alias předskokan pro další díl Spidermana. Jsem fanda těchto filmů, rád se na ně dívám několikrát, proto hvězdičky tři. Neb při odchodu z kina, jaký jste měli pocit z příběhu filmu? Z akčních scén určitě jako já famózní ;)

Spectre (2015)

Spectre jako akční film 9/10, jako bondovka 2/10. Konečně tu bylo nějaká chlapská hračka - auto a hodinky. Věřím, že již nikdy více nebude Bondovka tak šedý film. Možná je pan Craig výborný herec, jen tomu chybí více sexappealu, jiskry a přirozené vášně jako chlapa. Inu, za podívání to stojí. Jen se na to dívat jako na šedý, akční, občas psychotajnůstkářský film s pocitem vidiny, že je to poslední Bondovka s tímto hlavním představitelem. Za mě jako akční film 9 z 10 ;)

Babovřesky 2 (2014)

Příjemná pohodička. Máte-li rádi Troškovy filmy, tak dobrá volba. Proto ta rozmanitost v kultuře, umění a v kině. Pohodová česká oddechovka zobrazující několik českých pohavových vlastností. :)

Divergence (2014)

Vynikající kousek opět ukazující myšlenku toho, aby si člověk, nesoucí své vlastní Já, co taky jiného, sedl sám se sebou několik minut denně a v době, kterou lidé nějakým "záhadným" způsobem se snaží stále urychlovat, přemýšlel o svém vlastním bytí, neboli životě, který žije a žít chce. Z mého pohledu výborně obsazené herecké role. Emoce, cit, napětí, akce, mrazení po těle a vcítění se do postav je v každé části filmu. Poznáte klaďasa/ku a záporáky. Místy až mysteriózní kousek. Film vyvolává v člověku plno různých emocí. Proto je a bude hodnocen jak jednou či žádnou, tak pěti hvězdičkama. Doporučuji.... :)

Need for Speed (2014)

Záměr výborný. Ano, mohl film přijít o pár let dříve. Ve filmu minimální ukázka přestavby aut, což jižv ve hře je jedním z hlavních prvků. Přesto výborně vybrané, až na hlavní, obsazení postav ve filmu. Škoda, že třeba Bráška nehraje hlavní postavu. Aaron Paul bude zajisté výborný herec, jen stejně jako nové Bondovky s Danielem Craigem, nemá v sobě tu jiskru, tu eneergii chlapa, ono mužské charisma. Snad všichni ostatní herci ho převyšují svojí eneergií tak, že jim to člověk věří. A druhým postřehem je, že když má dost kvalitní auto, tak proč, když se rozjíždí před policií, tak jim "hned" neodjede na rovince. Hmm... 59,2%